[KOMENTARZ] Dlaczego MJN to Zło? Oto historia w czterech odsłonach!

Nasi czytelnicy zapewne pamiętają jak pisaliśmy o tym, jak pewna „aktywistka” z MJN nielegalnie zrobiła sobie oświetlenie przed swoim domem, też na Saskiej Kępie. Myślicie, że się przejęła? Nie, jej wolno więcej! Kiedy piszemy i edukujemy od lat, i wskazujemy, że MJN to zwykli hipokryci ale i cwaniacy, to wszystko to jest oparte na faktach. Przypomnijmy, że w większości są to po prostu czerwoni, z ich najgorszymi przyzwyczajeniami! Znany jest również fakt, że MJN bardzo dba (rzekomo jak się okazuje) o architekturę miasta, o fasady domów i tak dalej i tak dalej. Tak, dba do czasu. Jak mają w tym biznes! Dzięki przytomnym mieszkańcom Warszawy, którzy znają ich mechanizm działania pokazujemy co nasz czeka jak MJN wejdzie do rad dzielnic, czy do rady miasta. Zawsze i wszędzie postępują tak samo. NIGDY O TYM NIE ZAPOMINAJ!

MJN w czterech obrazkach

Miasto Jest Nasze na czterech obrazkach: Mleczny bar ma piękny neon. Nad barem wisi reklama, dzięki której administracja zarabia jakieś tam pieniążki, a ludzie widzą bar z daleka jak jadą tramwajem, bo to dobry punkt – obrazek 1

Reklama nie wszystkim się podoba i niektórzy zaczynają ruchy, żeby jej nie było. Dużo mówią, że trzeba dbać o wizualną przestrzeń. I tak są w tym zawzięci, że znika reklama i także szyld, a ci, którzy wychodzili zdjęcie neona chwalą się sukcesem. Piszą że architekci mówią że biel to stan umysłu – obrazek 2

I teraz musimy złamać chronologie i pójść do obrazka 4. Bo na tym obrazu są także ci co kolektywnie wychodzili to, że ściana była biała lub popierali to. Popatrzcie na ten obrazek uważne. A teraz wracamy do obrazka 3. Co tu się odpastelowało? Ściana znowu nie jest biała. Jest na niej mural Magdaleny Biejat. To kandydatka lewicy na prezydenta Warszawy.

Ci z obrazka numer 4 powinni się oburzyć. To wracamy do obrazka 4 i widzimy, czemu teraz się ci ludzie nie oburzają. Ta pani pośrodku, jako liderka tej grupy to właśnie Magdaleny Biejat z murala.

Teraz już wiesz co znaczy Miasto Jest Nasze. Dosłownie.

 

 

 

KOMENTARZ

Kogo widzimy? W miarę jeszcze młodych ludzi, fajnych na luzie – przekaz, trzeba przyznać, robi wrażenie. To okładka bo wewnątrz jest czyste wyrachowane Zło. Pisaliśmy o aferze na Saskiej Kępie, która została zamieciona pod dywan, pisaliśmy o tym jak MJN i cały warszawski „aktyw” destrukcyjnie wpływa na Warszawę. Robimy to od lat.

Skromniś Mencwel uważa, że może zarządzać miastem, to samo Szolc, dogadali się z towarzyszami z Lewicy (d. PZPR) i idą na podbój świata. Wyobrażacie sobie jednego albo drugiego jako wiceprezydentów miasta? Albo Czajkowskiego jako speca od miejskiej infrastruktury? My tak – parę lat rządów i zamienią nasze miasto w istne piekło. Ideologiczne piekło.

 

A TO DOSŁOWNIE Z DZIŚ! Biejat chce czyścić miasto z reklam! Od 8 min 40 sec! Czy

 

 

Pamiętaj o tym 7 kwietnia!

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły