[7 kwietnia WYBIERZ MĄDRZE] Oto lista osób rekomendowanych przez naszą redakcję!

Jeśli choć trochę uda się wprowadzić kompletnie nowych ludzi, bardzo merytorycznych społeczników, którzy od lat ciężko pracują dla nas wszystkich, i tu wszystkim wielkie dzięki, to wierzcie Szanowni Państwo, może zacząć się powolny ale konsekwentny plan zmian procesowych w Warszawie. Bo stawka jest naprawdę duża. Tu od 1945 roku naprawdę nie zmieniło się nic, jeśli chodzi o stosunek do człowieka (strategia niszczenia ludzi), o strukturę i obyczaj władzy. My, jako redakcja, mamy to już za sobą i zapewniamy – są zdolni do wszystkiego. Zatem albo kontynuacja tego co de facto od 45 roku się tu dzieje, albo mała ale poważna zmiana i konsekwentny powrót do najlepszych wzorców. Motto naszych środowisk, CZAS NA PRZEBUDOWĘ WARSZAWSKICH STRUKTUR! niesie w sobie zapowiedź tego co może się wydarzyć za parę dni!

Oto lista dotychczasowych kandydatów rekomendowanych przez naszą redakcję. POLEĆ JĄ SWOJEJ RODZINIE, PRZYJACIOŁOM!

MOKOTÓW, PRAGA PÓŁNOC, PRAGA POŁUDNIE, WOLA, BEMOWO, URSUS, WŁOCHY,  ŻOLIBORZ, BIELANY, TARGÓWEK, OCHOTA – tu mamy naszych reprezentantów. Co znaczy mamy? To znaczy, że jako redakcja z tymi ludźmi współpracujemy od lat, to oni dostarczają nam treści, interwencje i wspólnie ciężko pracujemy na rzecz naszej Warszawy i przede wszystkim Was. Jak sami zobaczycie są kandydaci do dzielnic, Rady Miasta i Sejmiku Wojewódzkiego!

Ludzie Ci są gwarancją, że żadne szalone ideologie nie staną ponad naszymi głowami, i kierują się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem. Wszyscy oni gwarantują, że żaden szalony „aktywista” nie będzie nam mówić jak mamy żyć. Wszyscy wymienieni to warszawiacy od pokoleń, którzy naprawdę znają i kochają nasze miasto. Są prospołeczni i promiejscy

Wszyscy kandydaci przez nas rekomendowani z całych sił będą stopować, może nawet rugować, antyspołeczne i antymiejskie działania ratusza i tak zwanych aktywistów.  Z całą odpowiedzialnością oddajemy Wam ludzi naprawdę godnych zaufania!

 

PRAGA PÓŁNOC, RADA DZIELNICY

 

[NASZE REKOMENDACJE] Barbara Domańska – z jej inicjatywy Praga Północ sprzeciwiła się SCT!

 

[NASZE REKOMENDACJE] Ernest Kobyliński – autentycznie prospołeczny i promiejski radny Pragi Północ

 

PRAGA POŁUDNIE, RADA MIASTA

 

 

PRAGA POŁUDNIE, RADA MIASTA

 

Jestem przedstawicielem nie tylko mieszkańców Grochów Praga Południe, ale i środowiska artystów, szczególnie muzyków – Organiści, Dyrygenci Chóralni. czy Wokalista, wokaliści, nauczyciele śpiewu, warsztaty, chóry, zespoły wokalne. Jestem wemiceprezesem Stowarzyszenia Musicam Sacram, dyrygentem chórów: Cantores Reginae i Surma, organistą klasztoru oo. Pasjonisci, artystą chóru Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego, a także członkiem Rada Osiedla Grochów Północny. Dumny rodzic czworga dzieci.

Jestem miłośnikiem historii Grochów Praga Południe, aktywnym społecznikiem, animatorem kultury, człowiekiem wielu pasji! Kandyduję by stać się Radnym Waszych spraw. Chcę wnieść całkowicie nową perspektywę do Rady.

Myślę, że warto abyśmy mieli przedstawicieli mieszkańców i twórców #kultura nie tylko na poziomie lokalnym, ale miejskim, powiatowym czy wreszcie wojewódzkim.

 

 

 

 

MOKOTÓW, RADA DZIELNICY

 

[NASZE REKOMENDACJE] Paweł Skwierawski – bat na ideologiczne szaleństwa! O kandydacie więcej w artykule!

 

[NASZE REKOMENDACJE] Irek Sikorski – ideowiec, od pokoleń z Mokotowa!

 

[NASZE REKOMENDACJE] Michalina Anuszewska – marzycielka z Mokotowa, która chce godzić!

 

OCHOTA, RADA DZIELNICY

 

[NASZE REKOMENDACJE] Piotr Guzek – jeden z czołowych działaczy Stopkorkom

 

DO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA;  Bemowo, Bielany, Ursus, Włochy, Wola, Żoliborz

 

[NASZE REKOMENDACJE] Jakub Dobromilski – REALNY głos zmotoryzowanych, i mistrz demaskowania eko bredni!

 

WŁOCHY, RADA DZIELNICY – FORUM NASZE WŁOCHY

 

 

 

WOLA, RADA MIASTA

 

[NASZE REKOMENDACJE] Rafał J. Kosiorek – silny głos warszawskich taksówkarzy, którzy są przeciwni SCT!

 

TARGÓWEK, RADA DZIELNICY

 

 

 

BIELANY, RADA MIASTA

 

[NASZE REKOMENDACJE] Piotr Czak – Żukowski, przeciwnik marnotrawienia naszych pieniędzy. Kandydat do Rady Miasta!

 

CZAS NA PRZEBUDOWĘ WARSZAWSKICH STRUKTUR!

StopKorkom, Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły