[NASZ NEWS] Ratusz podpisał z lobbystami zobowiązanie aby nie przeszkadzać we wprowadzaniu SCT!

Pamiętacie naszych „ulubieńców”, Fundację Promocji Pojazdów Elektrycznych? Pisaliśmy o nich wczoraj. To ci z którymi Ratusz podpisał umowę w której zobowiązał się „do niepodejmowania żadnych czynności, które mogły by zagrozić powodzeniu założeń programu Strefy Czystego Transportu, oraz zobowiązał się do zachowania lojalności względem Fundacji Promocji Pojazdów Elektrycznych, oraz do poszanowania interesów Fundacji Promocji Pojazdów Elektrycznych”.

Po ludzku

Miasto zobowiązało się na piśmie nie robić nic, co mogłoby zagrozić wmuszeniu nam SCT, oraz promowaniu przez tę lobbingową organizację aut elektrycznych, których Polscy nie chcą kupować. To najprawdopodobniej wiązało ręce urzędnikom. Teraz FPPE idzie dalej i rozsyła do bardziej „postępowych” kandydatów na radnych poradnik jak oszukiwać wyborców. Być może już słyszeliście z ich ust te manipulacje. Nasze poczucie obowiązku nie pozwoliło nam przejść wobec tego obojętnie.

Przygotowaliśmy dla Was Poradnik Odkłamywania Poradnika FPPE. Bogatsi o tę wiedzę, rozmawiajcie z kandydatami w ostatnich dniach kampanii. Przyciskajcie ich do muru i nie dajcie się manipulować!

wersja w PDF TUTAJ⤵️⤵️

PoradnikStopKorkom

 

Jak kłamią?

 

 

StopKorkom, Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły