[KOMENTARZ] Posłanka Filiks znów nienawistnie o katolikach: „polscy złodzieje podszywający się pod chrześcijan”

W artykule o Oskarze Szafarowiczu, ofierze systemowej nienawiści KO pisaliśmy o tych, którzy te akcje nakręcają; Dwa dni temu publikowaliśmy język „jebaćpisa” – to określenie wykreowali internauci (jebaćpis to ten kto pisze poyebusy itd), prezentując pewien poziom, jako język który, o zgrozo, dostał się do przestrzeni publicznej. Defekowanie na drugiego człowieka to immanentna część ich dusz. Tak wychowano ich ojców, matki, babki itd. Tak zachowywano się w ich domach, to oczywiste. Przecież w dorosły świat wychodzimy z naszym całym domem; intelektualnie, duchowo i tak dalej i tak dalej. Oni wyszli z jebać pis i rozrywkami Szczurka, językiem M. Lempart i tzw. babci Kasi.

Wesołych Świąt

Drugi dzień Świąt Wielkiej Nocy, a nasza elytka nie próżnuje. Pani Magdalena Filiks, matka dziecka, które popełniła samobójstwo, po tym wydarzeniu wycofała się Kult na jakiś czas i znów otwiera dzioba, z którego wydobywa się potworny smród rynsztoka:

Maryjki na tej wyspie jest fascynujący daleko więcej, niż utyskiwanie polskich złodziei, którzy podszywają się pod chrześcijan. Wszystkiego dobrego – Wesołych światpo wyrzyganiu się na polskich katolików życzy wszystkim Wesołych Świąt.

 

 

 

 

Defekowanie na drugiego człowieka to immanentna część ich dusz. Tak wychowano ich ojców, matki, babki itd. Tak zachowywano się w ich domach, to oczywiste. Przecież w dorosły świat wychodzimy z naszym całym domem; intelektualnie, duchowo i tak dalej i tak dalej.

 

 

Tu też nienawistnie o kościele!

 

 

KOMENTARZ

W sieci można znaleźć jeszcze jeden film sprzed kościoła św. Aleksandra w Warszawie, gdzie pani Filiks dokładnie tym samym językiem napiera na ludzi broniących kościół w czasie aktywności Lempart (poniżej go publikujemy). W sumie można byłoby napisać elaborat u duchowym i intelektualnym upadku polskiego społeczeństwa, które zostało przeorane przez komunę i 30 letniemu gazetowyborczemu praniu mózgów, ale po przeczytaniu takiego postu i wysłuchaniu wyrafinowanego języka Filiks, wszystkiego się odechciewa.

Na deser zapraszamy do krainy łagodności! Koniecznie z dźwiękiem!

 

 

 

 

 

 

Zatrważające to wszystko, że ktoś taki jest POSŁEM na SEJM RP! Totalny koszmar! Quo Vadis Polonia??

 

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły