[NASZE REKOMENDACJE] Barbara Domańska – z jej inicjatywy Praga Północ sprzeciwiła się SCT!

Zbliżają się wybory, dlatego też czas na prezentację osób, które są warunkiem zatrzymania ideologicznego szaleństwa w Warszawie. Dziś witamy w naszym doborowym towarzystwie Basię Domańską, którą z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy. To prażanka i przede wszystkim ciężko pracująca radna na rzecz mieszkańców Pragi Północ, jak i samej dzielnicy. Również dzięki niej, wpływu „aktywu” na Pradze Północ są praktycznie żadne!

O Barbarze Domańskiej

Barbara Domańska – kandydatka do Rady Dzielnicy Praga Północ z okręgu 3 – z jedynej niepartyjnej listy na Pradze – Stowarzyszenia Kocham Pragę.

Od dziecka związana z Pragą, działa aktywnie na rzecz poprawy wizerunku Pragi. Wraz ze Stowarzyszeniem Kocham Pragę walczy o lepsze warunki dla Prażan, wyższy standard życia w tej zaniedbanej przez wiele dekad części Warszawy. Z wykształcenia politolog i urbanista, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy samorządowej. Od 5 lat pełni funkcję radnej Dzielnicy Praga Północ, jest przewodniczącą Komisji Architektury, Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska oraz komisji doraźnej ds. rewitalizacji Pragi.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi, współpracuje z organizacjami warszawskimi w tematyce dotyczącej planowania przestrzennego, architektury, budownictwa, a szczególnie w kwestiach dostępności miasta dla wszystkich jego mieszkańców, w tym także dla kierowców.  Wspiera merytorycznie media lokalne w tych tematach, jest autorką wielu artykułów odnoszących się do zagrożeń, jakie niesie za sobą wprowadzanie pseudoekologicznych trendów i ideologii, jak SCT, C40 Cities czy miasta 15-minutowe.

Z inicjatywy B.Domańskiej Praga – Północ, jako jedyna dzielnica, zaprotestowała przeciwko wprowadzeniu strefy Tempo 30 oraz Strefy Czystego Transportu.

 

 

CZAS NA PRZEBUDOWĘ WARSZAWSKICH STRUKTUR!

Jako StopKorkom i Portal Warszawski, prosimy oddaj głos na Basię, jeśli masz dość obecnego szaleństwa!

 

Oto nasze pozostałe rekomendacje

MOKOTÓW, Rada Dzielnicy

 

[NASZE REKOMENDACJE] Paweł Skwierawski – bat na ideologiczne szaleństwa! O kandydacie więcej w artykule!

 

[NASZE REKOMENDACJE] Irek Sikorski – ideowiec, od pokoleń z Mokotowa!

 

 

OCHOTA, Rada Dzielnicy

 

[NASZE REKOMENDACJE] Piotr Guzek – jeden z czołowych działaczy Stopkorkom

 

Do Sejmu Województwa: Bemowo, Bielany, Ursus, Włochy, Wola, Żoliborz

 

[NASZE REKOMENDACJE] Jakub Dobromilski – REALNY głos zmotoryzowanych, i mistrz demaskowania eko bredni!

 

StopKorkom, Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski