[NASZE REKOMENDACJE] Piotr Guzek – jeden z czołowych działaczy Stopkorkom

Zbliżają się wybory, dlatego też czas na prezentację osób, które są warunkiem zatrzymania ideologicznego szaleństwa w Warszawie. Dziś czas na Piotra Guzka (wiele lat ze sobą współpracujemy), czołowego działacz StopKorkom, mieszkańca Ochoty, który jest kreatywnie i czynnie z nią związany!W pełni rekomendujemy, całkowicie dobrowolnie i nieodpłatnie, tym bardziej że Piotr jak mało kto zna świetnie tematykę SCT.

Warszawiak rocznik 1981 od 23 lat mieszkam na Ochocie, rodzina związaną z dzielnicą od lat 20 XX wieku z różnymi niewielkimi przerwami

Piotrek to tata 11 letniej Warszawianki- Zuzi, absolwent Administracji na WPiA Uniwersytetu Warszawskiego. Przedsiębiorca, organizator i animator eventów na Ochocie jak chociażby: Dzień Sąsiada, Święto ul Glogera, Święto ulicy Tarczyńskiej,Mirony, Dziady na Tarczyńskiej etc.

Jeden z pierwszych członków inicjatywy społecznej Stopkorkom walczącej o normalność polityki transportowej w Warszawie , współpracuje też z Portalem Warszawskim, Lubię Miasto, Fundacją Starzyńskiego. Inicjator i jeden z głównych organizatorów protestów przeciwko dyskryminującym najmniej zamożnych posiadaczy aut strefom Czystego Transportu w Warszawie.

Dlaczego warto na mnie głosować?

Jeśli powierzycie mi Państwo swoje zaufanie i zagłosujecie na mnie – pragnę zostać radnym który zawsze wysłucha potrzeb sąsiadów – mam zamiar być dostępny codziennie pod telefonem i co najmniej raz w tygodniu prowadzić dyżur tak, żeby móc skutecznie wspomagać moich sąsiadów czyli Państwa w ich problemach.

W naszej dzielnicy chce dążyć do wprowadzenia zmian w funkcjonowaniu Stefy Płatnego Parkowania – tak, żeby rzeczywiście służyła ona zapewnieniu miejsc do parkowania mieszkańcom, nie zapełnianiu kasy ZDM-u.

Pragnę też zająć się sytuacją dróg i parkingów na obszarze dzielnicy oraz rozsądną organizacją ruchu rowerowego i rozdzieleniem ruchu rowerowego od ruchu pieszych, tak żeby każda z grup użytkowników dróg na Ochocie, a należę do wszystkich jak większość z nas, mogła bezpiecznie i sprawnie się poruszać.

Będę wspierał wszelkie działania dążące do złagodzenia norm obowiązujących w Strefach Czystego Transportu ( normy w dużo zamożniejszych Niemczech są mniej restrykcyjne niż planowane u nas), postuluje tez ograniczenie obszaru strefy do Starego Miasta ,Krakowskiego Przedmieścia, Nowego Światu i ewentualnie ścisłego centrum Warszawy-,zatrzymania niepotrzebnych I korkujących miasto przebudów ulic ( zwłaszcza ulicy Grójeckiej).

Pragnę też wspierać rozwój infrastruktury sportowej i placówek kultury w naszej dzielnicy gdyż są to obszary szczególnie bliskie mojemu sercu.

Mam nadzieję, że przekonam Państwa do oddania na mnie głosu.

Piotr Guzek

 

 

CZAS NA PRZEBUDOWĘ WARSZAWSKICH STRUKTUR!

Jako StopKorkom i Portal Warszawski, prosimy oddaj głos na Piotra, jeśli masz dość obecnego szaleństwa!

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły