[TYLKO U NAS] Oto treść skandalicznego instruktażu wysyłanego przez lobbystów do urzędników i kandydatów samorządowych

„Skrypt propagandowy” opisuje przykładowe rozmowy, które może „władza” prowadzić z osobami nie podzielającego entuzjazmu w ograniczaniu wolności przemieszczania się oraz wykluczaniu komunikacyjnie osób mniej zamożnych. Jednym słowem, opornymi zmotoryzowanymi mieszkańcami Warszawy, którym wmawia się, że Strefę Czystego Transportu (SCT) jest dla ich dobra. Drodzy Państwo – to systemowa i zorganizowana walka z nami wszystkimi. Ci ludzie przychodzą rano do pracy, piją kawę, następnie „na etacie” zajmują się szkodzeniem nam wszystkim. Czyli już nie są urzędnikami, którzy mają nam SŁUŻYĆ (za to też dostają pieniądze), tylko są naszymi antagonistami. Aż chce się spytać co mają w zamian. Poza Trzaskowskim, SCT siłowo chce wprowadzić Lewica z Biejat na czele i miejskim „aktywem”, który już dawno poszedł na wojnę z warszawiakami. To naprawdę ostatni dzwonek, żeby głośno i mocno się temu sprzeciwić! A my, jako dziennikarze, społecznicy, wolnościowcy czujemy się w obowiązku informować nie tylko mieszkańców Warszawy.

Historia pamięta inne antyludzkie”systemowe” rozwiązania. Znowu zawitały one do Polski

Temat wcześniej opisywał już Portal Warszawski, który jako pierwszy lata temu zaczął ostrzegać przed tym nowym terrorem i  StopKorkom. Doskonale sumuje to Łukasz Warzecha, który jako jeden z niewielu dziennikarzy, wspiera nas i rozumie realne zagrożenie. Wielkie dzięki!

A zatem:

1. Ratusz i pan Trzaskowski chwalą się, że za SCT opowiada się 69% warszawian – wiemy, że to KŁAMSTWO! I TO BARDZO MOCNO NACIĄGNIĘTE!
2. Ratusz opiera się na dwóch badaniach. Za jedno z nich odpowiada Fundacja Promocji Pojazdów Elektrycznych, której prezesem jest pan Marcin Korolec, minister środowiska w rządzie PO.
3. Z FPPE ratusz podpisał w październiku 2022 r. „porozumienie o współpracy”, z którego wynikało, że strefa będzie musiała powstać.
4. Realizację badania opinii w sprawie SCT na zlecenie FPPE wykonała pracownia „Lata Dwudzieste”.
5. Pracownia „Lata Dwudzieste” na swojej stronie (zrzut w załączeniu) definiuje się jednoznacznie jako forpoczta klimatyzmu.
6. Wśród oferowanych usług ma opracowywanie strategii ESG, czyli wynikającego z ideologicznie motywowanego wymogu raportowania niefinansowego (np. o oddziaływaniu firmy na klimat). Innymi słowy – „Lata Dwudzieste” pasożytują na klimatystycznych regulacjach.
7. FPPE zaczęła rozsyłać do postępowych kandydatów na radnych instrukcję, jak manipulować, opowiadając o SCT. Instrukcja każe pomijać wszystkie niewygodne aspekty rozwiązania, każe widzieć pozytywy tam, gdzie ich nie ma, a także fałszywie interpretować kwestie takie jak prawo własności. Pomija np. całkowicie brak jakiegokolwiek odszkodowania związanego z utratą prawa do dysponowania swoją własnością.

Można zatem uznać, że warszawski ratusz po cichu współpracuje po prostu z lobbystami od autek na baterię.

 


 


 

Głos zabrał również przedstawiciel NieDlaSCT. Posłuchajcie jak wygląda zorganizowane oszustwo pod wodzą Rafała Trzaskowskiego, lobbystów, urzędników i oczywiście „aktywu”, który gra w tę grę bardzo ochoczo!

 

 

KOMENTARZ

Jesteśmy jedynym warszawskim tytułem, który od lat o tym pisze, i który to wszystko przewidział. Dlaczego? Bo kochamy wolność osobistą i autonomiczność każdego człowieka, może dlatego też, że jesteśmy wierzącymi chrześcijanami katolikami, którzy rozumieją jak wielką siłę ma kłamstwo i do czego ono prowadzi. Jesteśmy wolnościowcami i każda próba siłowej zmiany człowieka spotka się z naszym poważnym sprzeciwem! Tak samo do czego okradanie drugiego człowieka w imię wymyślonej całkowicie ideologii, tym razem zielonej. Może dlatego też, że nie jesteśmy niczyimi niewolnikami, i uznajemy wybory za rzecz naturalną. Tu, w Warszawie tych wyborów nie ma.

Uśmiechnięty Rafał Trzaskowski, non stop mówiący Warszawa dla wszystkich grzecznie i pokornie realizuje europejską agendę pauperyzacji kontynentu, który za chwilę ekonomicznie padnie. Chiny i Azja bogacą się na potęgę, Europa mało tego, że biednieje, samowolnie pozbawia się wolności. I tu nie chodzi jedynie o politykę, a całkowicie wymyśloną bajkę o palącej się planecie, w co tak mocno wierzy prezydent Warszawy.

Droga warszawianko, drogi warszawiaku – SCT jest początkiem tego nowego opresyjnego systemu. Masz wybór – zawsze i wszędzie.

StopKorkom, NieDlaSCT, Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły