[TYLKO U NAS] Trzaskowski świadomie oszukuje warszawiaków? Bo skala kłamliwej propagandy jest niebywała!

Stefy Czystego Transportu są pełne kontrowersji – natomiast to co nam wpadło w ręce to jest już afera przedwyborcza. Fundacja Promocji Pojazdów Elektrycznych do kandydatów na radnych wysyła skandaliczny poradnik „Jak rozmawiać o SCT”. Czy wszyscy go otrzymują? Nie. Jedynie Ci którzy mogliby być „bardziej postępowi” i sprzyjający działalności FPPE. Poradnik jest pełen manipulacji oraz informacji zwyczajnie nieprawdziwych lub szkodliwych – począwszy od źródeł zanieczyszczenia powietrza, ich istotności, aż do dehumanizacji ludzi poruszających się samochodami.

Oto przykłady

Jest to systemowe i przemyślane działanie na szkodę Polaków, zarówno mieszkańców Warszawy, okolic, jak i pozostałych części Polski. Podajemy przykłady, oraz załączamy poradnik do pobrania z MEGA.  Niedawno informowaliśmy o tym jak miasto zobowiązało się nie wchodzić FPPE w drogę.

Czy Trzaskowski jest w ogóle świadomy wysyłania tej skali nierzetelnych informacji przez wrogą dla mieszkańców Warszawy organizację, do kandydatów na radnych?  Bo skala propagandy jest żenująca

 


 

 

 

KOMENTARZ

To Portal Warszawski przewidział to wszystko wiele, wiele lat temu, i dlatego też od dawna jako jedyny na rynku lokalnych mediów ma w ogóle coś do powiedzenia, i to my w końcu od dłuższego czasu nadajemy ton wielu sprawom (jak chociażby sprawa Spichlerza). To PW jako jedyny autentycznie broni mieszkańców i jest głosem mieszkańców! Reszta to usta Trzaskosia, które bez mrugnięcia oka i z pełną premedytacją oszukują mieszkańców Warszawy. Praktycznie w każdej sprawie – tu przewodnia rola należy się Wyborczej i TVN Warszawa , które mimo tej wiedzy, na swoich łamach tego tematu nie opublikują (jak i każdego, który mówi, że warszawiacy są robieni w…)- bo ważniejsza jest wierność swojemu wodzowi donatorowi, niż uczciwość wobec biblijnego najmniejszego brata…!

Takich świństw jak to na górze preparowanych na pewno we współpracy z Ratuszem jest masa- i nie mówimy tu tylko o SCT, ale o niebywałym przewalaniu pieniędzy mieszkańców Warszawy – prawie dwukrotnie przekroczone koszty nikomu niepotrzebnej kładki, sprowadzanie pięciokrotnie droższych drzew z zagranicy, brak dokumentacji przy remoncie Sokratesa i wielu innych ulicach (jak i inwestycjach #ZDM), powiązania „aktywu” z tymże #ZDM. Za pisanie o tym naczelny PW miał być wyeliminowany! Dosłownie! Na ich nieszczęście, nic się nie udało! Powtórzmy – STREFY CZYSTEGO POWIETRZA TO WIELKIE OSZUSTWO bez większego społecznego poparcie, i wie o tym Bocheński , wie o tym Biejat razem ze swoimi tzw. ruchami miejskimi (która de facto niczym się nie różni od Trzaskosia – w imię fałszerstwa chce wprowadzić ideologiczny terror), wie o tym Wipler , wie o tym JKM ale wie przede wszystkim o tym Rafał Trzaskowski, który ma usta pełne frazesów, a ten największy to jak mówi #Warszawadlawszystkich, wszystkich naszych…o czym zapomina mówić i pisać!

Dlaczego w biały dzień przy zgodzie lokalnych mediów, lokalnych polityków i radnych z #POchcą nam narzucić kajdany? Dlaczego w imię tej hucpy na naszych oczach niszczona jest od lat jej infrastruktura, której zniszczenie będzie mieć fatalne skutki w przypadku chociażby wojny czy obrony miasta!?? A to już pytania do wiecznie z siebie zadowolonego Trzaskosia i chyba najbardziej zdemoralizowanego ratusza w historii.

Ale dlaczego nie weszła tam Prokuratura, tego nie wie nikt!

I kiedy pisaliśmy o potrzebie innej debaty, to dokładnie mieliśmy to na myśli – ale nigdy się nie zgodzą….na myśl oni (Trzaskoś i Lewaki) ze strachu aż się pocą!

StopKorkom, Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły