[NASZE REKOMENDACJE] Paweł Skwierawski – bat na ideologiczne szaleństwa! O kandydacie więcej w artykule!

Zbliżają się wybory, dlatego też czas na prezentację osób, które są warunkiem zatrzymania ideologicznego szaleństwa w Warszawie. Listę tę otwiera Paweł Skwierawski z naszej siostrzanej organizacji StopKorkom. Startuje jako jedynka z okręgu trzeciego, czyli Służew i Służewiec do rady dzielnicy. Paweł Skwierawski to wybitny umysł i bardzo skromny, i dobrze wychowany jegomość. Ale przede wszystkim to postrach niedouczonego „aktywu”. W pełni rekomendujemy, całkowicie dobrowolnie i nieodpłatnie bo czas na przebudowę warszawskich struktur!

Kilka słów od kandydata:

Mokotów jest moją dzielnicą. Tu się urodziłem w szpitalu na Wołoskiej (wtedy Komarowa) i przeżyłem większość życia. Znów startuję z postulatem: DROGI RÓWNE DLA WSZYSTKICH, ponieważ cały czas nie jest on realizowany, zarówno dosłownie, jak i w przenośni. Mokotowskie jezdnie są w stanie tragicznym. Jazda po Bacha, Egejskiej, Bryły/Langego, czy nawet Wałbrzyskiej grozi uszkodzeniem zawieszenia. Panuje bałagan w oznakowaniu, progi spowalniające nie spełniają wymogów rozporządzenia i panuje permanentny brak miejsc parkingowych.

Do tego w naszą dzielnicę wkracza nowa polityka miejska, której celem jest pozbawienie nas możliwości korzystania z naszych aut.

👉 zwężenia bądź likwidacja pasów ruchu pod pretekstem malowania ścieżek rowerowych, kontrapasów i kontraruchów,

👉 likwidacja miejsc parkingowych,

👉 siłowe wprowadzanie Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego (SPPN), która ZAWSZE ogranicza możliwość legalnego parkowania. W skrajnym przypadku o nawet 85%!

👉 wreszcie rozwiązanie ostateczne, czyli Strefa Czystego Transportu, która owszem w przyjętym kształcie ma nie objąć Mokotowa, ale prezydent Trzaskowski powiedział jasno że chce większego obszaru SCT.

👉 Moim priorytetem jako radnego będzie zatrzymanie tych szkodliwych planów!

👉 Ponadto będę działał na rzecz gruntownej reformy Budżetu Obywatelskiego (warunek konieczny – głosowanie negatywne i głosować oraz składać projekty mogą wyłącznie warszawscy podatnicy).

👉 Będę chronił Rodzinne Ogrody Działkowe. Tyle obecny samorząd mówi o zieleni, a kwintesencję bioróżnorodności jaką są ROD, chce zabudować! Na terenie ROD powinny powstać miejskie szkółki leśne. Niech Warszawa sadzi swoje drzewa, a nie kupowane w Niemczech.

👉 Będę chronił bazarki. Musimy je w tym celu rewitalizować.

👉 Trzeba dokończyć wprowadzanie MPZP ALE z szacunkiem do uwag zgłaszanych przez mieszkańców, a nie jak ma to miejsce teraz.

👉 Obecne kontraruchy i kontrapasy na Mokotowie do audytu.

I wreszcie na koniec, choć to jedna z ważniejszych spraw:

– zachowanie układu jezdni ul Puławskiej‼️Niedawno ratusz ogłosił, że przyzna pieniądze na opracowanie planu jej zwężenia. To absolutnie niedopuszczalne‼️

Zapraszam do głosowania, ale również proszę o rozmowę z rodziną, czy znajomymi mieszkającymi w okolicy. Uratujmy i rozwińmy Mokotów razem.

  

CZAS NA PRZEBUDOWĘ WARSZAWSKICH STRUKTUR!

Jako StopKorkom i Portal Warszawski, prosimy oddaj głos na Pawła, jeśli masz dość obecnego szaleństwa!

StopKorkom, Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski