[TYLKO U NAS] To Śpiewak już 5 lat temu dał sygnał aby anektować Plac Konstytucji. Ale to nie koniec! Inne place też mają być zlikwidowane!

Mencwel i inni działający na na Placu Konstytucji to nic nowego. To Śpiewak – realny twórca tzw. ruchów miejskich w Warszawie i MJN już w czerwcu 2019 roku pisał: „Pomyślicie: łał, plac Konstytucji się zmienia! Nie. To tylko kolejne korpo próbuje sprzedać swój badziewny cukrowy napój. Nie zmienia to faktu, że korporacje wiedzą czego ludzie chcą, a nie wie tego Rafał Trzaskowski, który od objęcia rządów w stolicy zapadł się pod ziemię. Mamy kryzys klimatyczny, główne place w naszym mieście to betonowe parkingi. Jeśli PO nie chce się uczyć od aktywistów i mieszkańców to niech zacznie słuchać swoich ulubionych korporacji. Chcemy drzew, zieleni i chłodu. Beton nie produkuje tlenu. Plac Unii, plac Bankowy, Konstytucji, Defilad, Wilsona, Narutowicza, Wileński, Teatralny, Trzech Krzyży czekają na radykalne zmiany. Do dzieła Panie Prezydencie, czas obudzić się ze snu zimowego!” Jan Śpiewak.

Wszystkie place Warszawy?

Ale Śpiewak wtedy nie pisał tylko o jednym Placu Konstytucji, a o wszystkich miejskich placach. Przypomnijmy co wtedy pisał, czerwcu 2019 roku:

Nie zmienia to faktu, że korporacje wiedzą czego ludzie chcą, a nie wie tego Rafał Trzaskowski, który od objęcia rządów w stolicy zapadł się pod ziemię. Mamy kryzys klimatyczny, główne place w naszym mieście to betonowe parkingi. Jeśli PO nie chce się uczyć od aktywistów i mieszkańców to niech zacznie słuchać swoich ulubionych korporacji. Chcemy drzew, zieleni i chłodu. Beton nie produkuje tlenu. Plac Unii, plac Bankowy, Konstytucji, Defilad, Wilsona, Narutowicza, Wileński, Teatralny, Trzech Krzyży czekają na radykalne zmiany. Do dzieła Panie Prezydencie, czas obudzić się ze snu zimowego!”

 

 

 

 

 

Lato 2021 rok

Już latem 2021 roku zaczął się dziwny ruch na „aktywistycznych” stronach, gdzie zaczęto mówić o dziwnej koncepcji – zmiany Placu Konstytucji w bagno, dosłownie. Zatem wychodzący Mencwel czy inni na Placu Konstytucji bredzący coś o zmianach, to jedynie konsekwencja ich działań i dewastacji Warszawy. Trzeba przyznać, że są konsekwentni.

Pisaliśmy w maju 2021 roku:

No i mamy już efekty zatrucia mózgu gremialnie występującego u młodego pokolenia, wybitnie źle wykształconego i bardzo podatnego na urojenia różnych gret i ekomitów.  Przecież taki projekt wymaga przede wszystkim zmiany gleby, i całego ekosystemu, co nie jest w ogóle realne. Oni w ogóle nie wiedzą, że Mazowia to niziny i bardzo słabej jakości gleby, na których utrzymują się tylko pewne gatunki, nie mówiąc już o deficycie wody występującym na naszym terenie. W starorzeczu Wisły jeszcze jako tako, ale tu?? Giganci!

Wstydzilibyśmy się gdyby nasze dzieci produkowały takie quasi miejskie projekty. Trend się zaczął, i musimy być gotowi na różne chore eksperymenty, które będą niszczyć wielkie osiągnięcia człowieka, czyli Miasta. „Cudowna” zieleń na Marszałkowskiej może wytrzyma 10 lat, a będzie to wymagać gigantycznych nakładów finansowych. Sami znawcy. Tak sobie zieloni towarzysze wymyślili i chuk.

 

 

Komentarz

Jest prawdą, że kiedy oddano do użytku ten spektakularny plac, środkowa jego część nie była parkingiem, ale w uwagach architektów znajdują się uwagi, że w przyszłości plac ten może pełnić rolę parkingu, tym bardziej że nowi budowniczowie Warszawy wiedzieli, że Warszawa będzie miastem powiększającym się.

Dopóki takie media jak Stołeczna i inne  będą promować tzw. „aktyw”, dopóty problem będzie istnieć, bo prawda jest taka, że największy hałas wokół nich robi GW i zawsze kłamiące TVN Warszawa. Inne tytuły względnie obiektywnie traktują tych idiotów i szkodników. A my już lata temu, jak widać, ostrzegaliśmy przed tym co nadchodzi!

Jedynym sposobem aby uwolnić Warszawę od tych chorych i bardzo szkodliwych pomysłów, które są jak widać wprowadzane, jest uwolnienie Warszawy od Mencweli, Czajkowskich czy Śpiewaków – ogólnie od ogłupiałego lewactwa. Niestety, mało realne. Jak widać ich wspólnym mianownikiem jest niszczenie tego co zastane, zabieranie tego co zostało dane, i ogólnie – niszczenie dobrych miejskich rozwiązań.

Pamiętaj o tym 7 kwietnia – wybieraj mądrze!

Portal Warszawski

 

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły