[NASZ NEWS] Trzaskowski pokazuje swoje najgorsze oblicze! Właśnie pozbawia najsłabszych szansy na egzystencję!

Czy prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Rafał Trzaskowski występuje przeciwko swoim mieszkańcom? Od kilku już lat akcje Warszawskiej Wigilii i Wielkanocy dla Samotnych nie mają żadnego wsparcia Prezydenta i Urzędu Miasta! Całość finansów i przygotowań bierze na siebie fundacja Wolne Miejsce – nie chcąc zostawić dokładnie w święta ponad dwóch tysięcy samotnych i potrzebujących warszawiaków – bez pomocy! – czytamy na stronie Fundacji Wolne Miejsce!

Wielki Dramat w Wielki Czwartek!

Czy to koniec? Nie! Zamiast wdzięczności za nasze działania na rzecz mieszkańców Warszawy dostajemy świąteczny „prezent”- egzekucję komorniczą! W Wielkim Tygodniu, na trzy dni przed Wielkanocą, prezydent chce zamknąć Sklep socjalny „Spichlerz”! Miejsce niezwykłe, które od kilku lat pomaga tym, którzy w stolicy najbardziej tego potrzebują! Miejsce pomocy- działające wg genialnej idei, łączącej niemarnowanie żywności z pomocą osobom potrzebującym.
Miejsce obecności, rozmowy dla setek seniorów, rodzin, osób z niepełnosprawnościami, samotnych i wykluczonych. Z realnej pomocy Spichlerza korzystają setki osób każdego każdego dnia!

Od kilku lat zwracamy się z prośbą o spotkanie z prezydentem Trzaskowskim

Jesteśmy niesłusznie pomówieni, dlatego chcemy usiąść do stołu, by móc wzajemnie wyjaśnić sytuację sklepu w Warszawie. Niestety, w zamian, od lat dostajemy jedynie ignorowanie naszych pism i odmowę na kierowane różnymi drogami prośby.

Zwracamy się wiec po raz kolejny- tym razem medialnie- panie Prezydencie Rafale Trzaskowski- zapraszamy do rozmowy!

Deklarował Pan publicznie, że zawsze będzie stał po stronie słabszych. Ma Pan szansę to pokazać.

 

 

 

Komentarz

Trzaskowski mówiąc Warszawa miasto dla wszystkich ma na myśli dla wszystkich naszych, reszta może zapomnieć o pomocy i wsparciu. Nas ta sytuacja nie dziwi, ale jeszcze bardziej uświadamia, że Trzaskowski jest po prostu człowiekiem wybitnie wyrachowanym. Oczywiście jak trzeba było drzeć mordę w ramach rzekomo artystycznych działań, kasa się znalazła.

Portal Warszawski

 

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły