[TYLKO U NAS] Dlaczego warto głosować na Rafała Trzaskowskiego? Powodów jest wiele!

Jako Portal Warszawski rekomendujemy z ręką na sercu aby oddać głos na obecnie urzędującego prezydenta Warszawy, pana Rafała Trzaskowskiego. Tylko on gwarantuje stałość, niezmienność i realizację rozpoczętych procesów.

Dlaczego warto głosować na Rafała Trzaskowskiego?

Jeśli jest Ci bliska inicjatywa zwężania ulic, głosuj na Rafała Trzaskowskiego, on to zagwarantuje. Już są projekty zwężenia Alej Jerozolimskich do jednego pasa dla samochodów.

Jeśli uważasz, że rower powinien być podstawowym środkiem komunikacji, głosuj na Rafała Trzaskowskiego, on to zagwarantuje. Właśnie kosztem rozbudowy infrastruktury drogowej buduje ścieżki rowerowe rezygnując lub minimalizując infrastrukturę drogową, przykładem może być koncepcja tunelu przy dworcu Wschodnim.

Jeśli uważasz, że można zamknąć dojazd do osiedla aby rowerzystom wygodniej się jeździło, głosuj na Rafała Trzaskowskiego, on to zagwarantuje. Odcięto całe osiedle od ul. Prymasa 1000-lecia aby zabezpieczyć interesy rowerzystów.

Jesteś pieszym i uważasz, że nie powinieneś być bezpieczny na ulicy, głosuj na Rafała Trzaskowskiego, on to zagwarantuje. Podporządkowanie pieszych rowerzystom, chociażby na Placu Trzech Krzyży czy braki przejść dla pieszych na ścieżkach rowerowych, to norma.

Jeśli jest Ci bliska ochrona środowiska, głosuj na Rafała Trzaskowskiego, on to zagwarantuje. Rozbudowa spalarni śmieci na Targówku pozwoli trzymać śmieci w „chmurze” zamiast je sortować. Przecież to dla twojego zdrowia.

Jeśli jest Ci cały czas jest Ci bliska ochrona środowiska, głosuj na Rafała Trzaskowskiego, on on to zagwarantuje. Skoro szambo wylane do Wisły nie ma wpływu na środowisko, to po co utrzymywać oczyszczalnię Czajkę. Budowa przycisku kosztowała 1 mld zł. Ile kosztowały naprawy napraw tego nikt nie wie, poza prezydentem.

Jeśli jest Ci bliska komunikacja miejska, głosuj na Rafała Trzaskowskiego, on to zagwarantuje. Brak parkingów P&R w miejscach jest zasługą rządzących. Budowa ich w miejscach niepotrzebnych również. Parking za 11 mln zł przy Płochocińskiej jest tego przykładem.

Jeśli uważasz, że nie potrzebne są miejsca do parkowania, głosuj na Rafała Trzaskowskiego, on to zagwarantuje. Już zapewnił, ze jeśli chcesz zaparkować musisz jeździć w kółko godzinami a i tak nie masz pewności, ze Ci się to uda.

Jeśli chcesz więcej słupków,  głosuj na Rafała Trzaskowskiego, on to zagwarantuje.

Jeśli chcesz postępującej deestetyzacji Warszawy, głosuj na Rafała Trzaskowskiego, on to zagwarantuje. Warszawa będzie coraz brzydszym miastem, a jej przestrzeń będzie nie tylko brzydka ale będzie jednym wielkim chaosem!

Jeśli uważasz, że samochód jest tylko dla elity, głosuj na Rafała Trzaskowskiego, on to zagwarantuje.

Już dziś wiemy, że STC to strefa wykluczenia dla wielu mieszkańców ale nie dla elit. Bo oni mają samochody służbowe, a niektórzy nawet kierowców. A Ty tylko głosuj na Trzaskowskiego, bo nikt nie da Ci tyle ile Trzaskowski obieca.

Tu komentarz jest zbędny.

 

 

Portal Warszawski

 

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły