No proszę! Kandydaci na prezydenta Warszawy mówią naszym językiem. Wśród nich tylko jest jedna osoba, która jak zwykle kłamie

Dziś na Kanale Zero odbyła się debata kandydatów na prezydenta Warszawy, na którą jaką jedyny nie przyszedł Rafał Trzaskowski. Debata na dobrym poziomie, poza wyjątkiem Pani Biejat, która jest po prostu synonimem indolencji, praktycznie we wszystkich sprawach. Ta kobieta (co typowe dla Lewicy)  nie umie wyjść poza schematy intelektualne, natomiast miło się słucha własnych słów, i tego o czym od lat piszemy na Portalu.

 

VIDEO

Tu o ograniczaniu ruchu samochodowego w Centrum Warszawy! Koniecznie posłuchajcie!

 

 

KOMENTARZ

Ciężka praca popłaca. Całe lata edukujemy wraz ze StopKorkom i innymi społecznikami, o realnym zagrożeniu i konsekwencjach ograniczenia ruchu samochodowego w Centrum Miasta, i oczywiście nie tylko w Centrum. Oczywiście nie jest prawdą jak rzecze Pani Biejat (to ona jak zwykle kłamie), że CAŁY ŚWIAT takie ograniczenia wprowadza! Biejat jak zwykle kłamie! Nie, jak na razie parę europejskich miast wprowadziło ograniczenia jazdy samochodem na wybranych ulicach, i to nie tych strategicznych, o czym pisaliśmy na naszych łamach wielokrotnie, tym samym demaskując „aktywistyczne” brednie. Niestety, ale ta kobieta naprawdę nie wie o czym mówi – na bardzo wielu płaszczyznach!

O tej sprawie między innymi była dziś debata, i miło słucha się własnych słów, które powielane są przez tak poważnych polityków.

 

„Co do Pani Biejat to ja podziwiam ją, że przebiła nawet Pana Trzaskowskiego w tym czego nie należy robić w Warszawie i byłbym naprawdę przerażony, gdyby cokolwiek pochwaliła u mnie”Janusz Korwin Mikke

 

 

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły