[NASZ NEWS] RATUSZ DOPIERO TERAZ SZYKUJE ZMOTORYZOWANYM MIESZKAŃCOM WARSZAWY ISTNE PIEKŁO!

Pan Przemysław Grzegorek opublikował w mediach społecznościowych fragment rozmowy z Dombi, który jak wiemy realizuje politykę utrudniania zmotoryzowanym mieszkańcom Warszawy. Okazuje się, że prawdziwy armagedon dopiero nadchodzi!

VIDEO

 

 

 

KOMENTARZ

Słychać wyraźnie konkretne pytania do Tamás Dombiego i zapewne wielu powie, że nie została udzielona odpowiedź. Nic z tego, odpowiedź został udzielona i jak ktoś dobrze się wsłucha to ją usłyszy. Po pierwsze ilość progów zwalniających się zwiększy, ale to nie wszystko. Zapewne studenci pracujący w Biurze Zarządzania Ruchem Drogowym już planują dodatkowe utrudnienia dla mieszkańców, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury można stosować – „W strefie ograniczonej prędkości powinny być stosowane rozwiązania lub urządzenia wymuszające jazdę z prędkością podaną na znaku”.

Czego mogą się jeszcze spodziewać mieszkańcy? Wszystkich rozwiązań w celu utrudnienia im życia. Zgodnie z rozporządzeniem – „zaleca się stosowanie urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego takich jak progi zwalniające oraz stosowanie organizacji ruchu wymuszającej powolną jazdę (zmiana kierunku jazdy, miejscowe przewężenie)”.

I mieszkańcy będą szczęśliwi, wystarczy na nich zagłosować, a na kolejne utrudnienia nie trzeba będzie długo czekać!

 

Tu więcej o Dombi!

 

[NASZ TEMAT] Tamas Dombi – oto autor dewastacji warszawskich ulic, Tempo 30 jak i SPPN i innych rozwiązań

 

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły