[KOMENTARZ] Dlaczego Trzaskowski po raz kolejny „olewa” debatę? Odpowiedź jest bardzo prosta

Informowaliśmy wczoraj o kolejnej debacie, która ma odbyć się na nowym Kanale Zero. Oczywiście kandydaci na prezydenta w ostatnim czasie spotkali się wspólnie na antenie TVP Warszawa, WP i innych. Co ciekawe, nie było na nich Rafała Trzaskowskiego.

Bez Trzaskowskiego

W sobotę debata kandydatów na prezydenta Warszawy, którą poprowadzę. Spośród sześciu startujących, przyjdzie do nas pięciu:

– Magdalena Biejat, – Tobiasz Bocheński, – Janusz Korwin-Mikke, – Przemysław Wipler, – Romuald Starosielec

Zabraknie Rafała Trzaskowskiego, który najwyraźniej uznał, że skoro i tak wygra wybory, to po co łazić. Ale pewnie jak wystartuje na prezydenta Polski, to już będzie łaził. Z jednej strony rozumiem tę postawę, z drugiej jest ona dość smutna. Wygodnictwo i cynizm górą nad dialogiem. Powinniśmy podnosić standardy, okazywać szacunek rywalom oraz mieszkańcom. I rozmawiać. W przyszłym tygodniu kolejne debaty, dotyczące kolejnych miastnapisał Krzysztof Stanowski na swoim profilu.

KOMENTARZ

Tu nie trzeba tęgich głów, żeby odpowiedzieć na pytanie dlaczego Rafał Trzaskowski nie chodzi na debaty, ale chodzi np. regularnie do studia na Wiertniczą, czyli do TVNu – bo tylko tam czuje się bezpiecznie. Tam są swoi, nie ośmielą się go zaatakować ani zadać trudnych pytań. Poza tym on jest przecież ulepiony z innej, tej lepszej gliny.

Można się nie zgadzać z Bocheńskim, Panią Biejat i innymi ale SZACUNEK jest podstawą i będąc prezydentem miasta, kraju ma się również obowiązki wobec społeczeństwa, które należy traktować POWAŻNIE, Panie Trzaskowski!

  

 

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły