[OPINIA] „Połowa ludzi z serduszkiem w klapie sama nie rozumie co się dzieje”

Na łamach Portalu Warszawskiego publikujemy demokratycznie (od lewa do prawa) opinie mieszkańców, specjalistów, radnych, blogerów, i innych. Dziś publikujemy opinię Pana Piotra Chmielewskiego.

Z tego ostatniego będziecie się Państwo śmiali

Wtorek – czytam komentarze pod filmami o aborcji, o Zielonym Ładzie, o protestach rolników, oglądam relacje z wizyt pani minister Nowackiej szkołach. Postawię odważna tezę: wszystko co zostaje wprowadzenie w formach prawnych dotyczących powyższych tematów nie wymyślili obecni rządzący. Ich intelekt, jakość i ilość wkładanej pracy ma się nijak do proponowanych zmian. Wytyczne przyniesiono w tekach przed 15.10.23.

Połowa ludzi z serduszkiem w klapie sama nie rozumie co się dzieje. Wyborcy klaszczą myślą, że mają swoich przedstawicieli na Wiejskiej. Ciekawe, czy po wejściu tego syfu w życie i konkretnych opłatach oraz z początkiem tego rozpierdaku wyjdą również że słowami „wyp…laj”? Czekam na posłankę Filiks z darciem typu: „no choooodź….!” gdy przyjdzie płacić za brak certyfikatów: budowlanych, automomobilnych a wreszcie na posiadanie dziecka. Z tego ostatniego będziecie się Państwo śmiali. Bardzo krótko….

 

 

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły