W Szpitalu Południowym powstała warszawska poradnia leczenia niepłodności (In Vitro)

Po pierwsze – tworzymy właśnie tu, w Szpitalu Południowym, warszawską poradnię leczenia niepłodności. Publiczną. Publiczną placówkę, w której pary starające się o dziecko i borykające się z problemem niepłodności będą mogły uzyskać pomoc w spełnieniu tego marzenia – napisał w mediach społecznościowych Rafał Trzaskowski.

In vitro już od czerwca znów będzie programem rządowym

Po drugie – jak przypomniała min. Leszczyna, program in vitro już od czerwca znów będzie programem rządowym. Wreszcie państwo stanie znów po stronie marzących o rodzicielstwie par. Wreszcie będziemy mogli połączyć siły państwa i samorządu. Po trzecie – warto przypomnieć, że warszawski program in vitro to już ponad 2300 najlepszych możliwych wiadomości, czyli ponad 2300 maluchów, które od początku funkcjonowania programu przyszły na świat dzięki jego wsparciu.

Jestem pewien, że dzięki takim placówkom jak powstająca w Szpitalu Południowym nowa, miejska poradnia, a także dzięki przywróceniu rządowego programu in vitro, tych najlepszych informacji czeka nas w nadchodzących latach jeszcze więcej. Jestem dumny, że jako stolica mamy w tym swój udział.

  

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły