[VIDEO] Kodziarze (ze Szczurkiem na czele) znów zakłócili smoleńską miesięcznicę!

Roman Giertych (kiedyś poważny polityk) składa na oficjalnym profilu, zaburzonemu psychicznie zadymiarzowi (Szczurkowi) podziękowania za to, że ten wszczyna co miesiąc zadymy. Takich czasów dożyliśmy; plebs wszedł na salony i wchodzi coraz bardziej śmielej. Biedacy nie rozumieją, że są narzędziem, pałką do bicia po głowie.

Turańska cywilizacja

Znam wiele osób, które głosowały na KO, Trzecią Drogę czy Lewicę. Na kampanijnym szlaku spotykam na Pradze-Południe zdecydowanych przeciwników PiS, ale w większości przypadków potrafimy wymienić się argumentami z kulturą, życząc sobie na koniec żywej nieraz dyskusji „dobrego dnia”.

Natomiast niestety liberalno-lewicowe media III RP i polityczni cyniczny nienawistnicy – twórcy przemysłu pogardy, zaszczepili u części swego elektoratu jad pogardy i wulgarnego chamstwa, jakby z innej, turańskiej cywilizacji. Barbarzyńcy, nie polityczni oponenci. Bez szacunku wobec powagi śmierci, bez szacunku wobec uroczystości upamiętniających narodową katastrofę, bez szacunku dla człowieka, który przeżył osobistą tragedię.

Inny światnapisał, i słusznie, Oskar Szafarowicz

 

 

Policja nie reaguje?

 

Policja proszona wielokrotnie o reakcję na zakłócanie zgromadzenia oraz agresję nie podejmowała interwencji mimo deklaracji. Tutaj jako adwokaci Szczurka: „pan Arkadiusz nie odzywa się”. Jak myślicie, czy Szczurek zaprzestał zakłócania zgromadzenia?

 

 

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły