PYTANIE BARDZO ZASADNE – czy Trzaskowski też jest obsesjonistą??

Rafał Trzaskowski, który jak wiemy jest gburem udającym ciepłego człowieka, też ma ewidentnie problemy. Jego chorobliwa nienawiść do PiSu jest absolutnie niepokojąca. Sami zobaczcie!

Tu wpis z okazji Dnia Kobiet!

Ot, zwyczajny wpis w mediach społecznościowych dotyczący kobiet: Dziś, 8 marca, niech szczególnie mocno wybrzmi, że sprawy kobiet są ważne nie tylko w Dzień Kobiet. Kiedy PiS budował państwo antykobiece, wrogie i bezduszne, my staliśmy po stronie Waszej i Waszych praw. Na protestach. W samorządach. Teraz czas na synergię, na współpracę rządu i samorządu. Na państwo stojące po stronie swoich obywatelek. Nie ma na co czekać.

Kolejny wpis: Dziś PiS ma czelność mówić o prawach kobiet. My o prawa kobiet troszczyliśmy się, kiedy PiS je niszczył. I będziemy o nie dbać nadal. W Warszawie i w całej Polsce. Po prostu.

I kolejny wpis: Okres fatalnych rządów PiS to lata zaniedbań, złych decyzji, łamania praw kolejnych grup społecznych przez władzę. Ale tam, gdzie zawodziło państwo, sprawy w swoje ręce braliśmy my, w samorządach. Tworząc lokalne programy in vitro. Inwestując w dostęp do pomocy psychologicznej czy psychiatrycznej, szczególnie dla młodych. Skutecznie reagując na kryzysy. Stając po stronie kobiet, gdy PiS-owska władza próbowała pozbawiać je ich praw. A to tylko kilka przykładów. 

 

 

I takich wrzutek u Trzaskowskiego jest cała masa! Czyżby Trzaskowski też miał zaburzenia psychiczne i nie radził ze swoimi obsesjami?

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły