To jakieś szaleństwo! ZTM eliminuje kolejną linię autobusową?

Na łamach Portalu Warszawskiego opisujemy szczegółowo zmiany zachodzące w warszawskiej komunikacji. Niestety, ale wszystko wskazuje, że Zarząd Transportu Miejskiego razem z Ratuszem nienawidzi warszawiaków i kreuje utrudnienia w funkcjonowaniu miejskiego transportu publicznego. Oto kolejny przykład!

NIE DLA ZMIANY CZĘSTOTLIWOŚCI I TRASY AUTOBUSU 105

Jelonki chyba są na jakiejś czarnej liście ZTM… super, że połączenie na Kasprzaka jest już dostępne, ale to nie znaczy, że trzeba naszej dzielnicy pogarszać komunikację czy wydłużać czas przejazdu przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości kursów pisze radna Marta Sylwestrzak.

W tym przypadku dzieje się właśnie z linią 105, które będzie jeździć rzadziej.

 

Oto tłumaczenie ratusza:

 

 

 

KOMENTARZ

Do tego prowadzi złe zarządzanie miastem i ideologiczne szaleństwo! Ratusz nieudolnie  gospodaruje tym co ma lub czego  nie ma. Kierowców i motorniczych brak, a tabor bardzo drogi. I za to wszystko rykoszetem dostają mieszkańcy Warszawy! Poza tym ci „spece” zachowują się jakbyśmy mieli w Warszawie już kilka linii, które ma ograniczyć do minimum kursowanie transportu publicznego – oczywiście wszystko w imię obsesji Trzaskowskiego, który twierdzi, że płonie planeta…

A to nasz artykuł dosłownie sprzed dwóch dni

 

Tak Ratusz dba o miejską komunikację – E-2 nie wróciło, a 135 wiecznie z opóźnieniami!

 

Portal Warszawski

 

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły

Portal-Warszawski