100 tysięcy kary dla „aktywistki” Dagmary Jakubiak za krzywdzące pomówienie chrześcijan o gwałt i morderstwo Lizy

Liza miała 25 lat. Przyjechała do Polski po normalność i bezpieczeństwo. Dostała gwałt i śmierć z rąk 23-letniego Polaka z chrześcijańskim krzyżykiem na szyi. Dzisiaj podano informację o jej śmierci. Dorian S. w niedzielę 25 lutego brutalnie napadł ją i zgwałcił w centrum Warszawy – napisała na swoim profilu lewicowa „aktywistka” Dagmara Adamiak, która wykreowała nieprawdziwą narrację jakoby znów katolik okazał się być tym złym. Ordo Iuris, i słusznie, za to zniesławienie chce bardzo dużej kary finansowej dla Adamiak.

Wpłata 100.000 zł na Bractwo Małych Stópek powinna nastąpić w terminie 14 dni, to jest do 20.04.2024

Jako osoba pomówiona przez asocjację z mordercą, żądam niezwłocznych przeprosin oraz wpłaty 100.000 złotych na Bractwo Małych Stópek. Treść żądnych przeprosin: „Przepraszam, że niesłusznie i w sposób krzywdzący dla chrześcijan powiązałam odrażającą zbrodnię, która miała miejsce w Warszawie, z chrześcijaństwem i świętym dla niego symbolem krzyża. Nie tylko wprowadziłam tym w błąd co do osoby sprawcy opinię publiczną, ale także zraniłam uczucia całej wspólnoty religijnej chrześcijan, którą bezzasadnie powiązałam ze zbrodnią”.

Przeprosiny powinny zostać opublikowane do czwartku 7.03.2024 do godziny 15:00 na koncie Dagmary Adamiak i pozostać tam jako pierwszy, przypięty post przez nie mniej niż 7 dni. Wpłata 100.000 zł na Bractwo Małych Stópek powinna nastąpić w terminie 14 dni, to jest do 20.04.2024.

Jednocześnie Dagmara Adamiak nie będzie komentować ani niniejszej sprawy, ani treści przeprosin. W przeciwnym razie sprawa trafi na drogę postępowania sądowego, w którym wykorzystamy rozwijające się orzecznictwo, chroniące grupy pomawiane poprzez asocjację z osobami dopuszczającymi się czynów zabronionychbrzmi treść opublikowana przez prezesa Ordo Iuris, Jerzego Kwaśniewskiego.

Oto pełny wpis Adamiak

Liza miała 25 lat. Przyjechała do Polski po normalność i bezpieczeństwo. Dostała gwałt i śmierć z rąk 23-letniego Polaka z chrześcijańskim krzyżykiem na szyi. Dzisiaj podano informację o jej śmierci. Dorian S. w niedzielę 25 lutego brutalnie napadł ją i zgwałcił w centrum Warszawy.

Mogłaś tu nie przyjeżdżać.
Mogłaś nie iść centrum Warszawy.
Mogłaś inaczej się ubrać.
Mogłaś być brzydsza.
Mogłaś uciec.
Mogłaś
Mogłaś

NIE MOGŁAŚ TO ON MÓGŁ NIE BYĆ AGRESYWNYM, PRZEMOCOWYM, CHORYM, PATOLOGICZNYM GWAŁCICIELEM, MORDERCĄ, ZBRODNIARZEM, BARBARZYŃCĄ.

Zasługujemy na bezpieczeństwo.

 

 

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły