[WSTRZĄSAJĄCE!] Wyciekły rozmowy najważniejszych działaczy trans. Wiedzieli, że krzywdzą dzieci i osoby chore psychicznie

Wyciekły rozmowy najważniejszych działaczy trans. Zaangażowani Lekarze, psycholodzy i przede wszystkim aktywiści gender wiedzieli, że krzywdzą dzieci i osoby chore psychicznie. Amerykańskiego Stowarzyszenie WPATH tworzyło „standardy opieki” na cały świat. To skandal!

Czym jest WPATH?

To najbardziej wpływowa organizacja trans. Ma ok. 2000 tys. członków. To znani lekarze i eksperci. Ich wytyczne namawiały do zmieniania płci na całym świecie. Standardy dla dziesiątek tysięcy osób miały się opierać na nauce. Wycieki pokazują, że eksperci kłamali. Pliki WPATH to wycieki wewnętrznych rozmów aktywistów trans lekarzy od gender. Pliki wyciekły w 2023 roku. Raport z nich stworzył Michael Shellenberger i Mia Hughes. Raport opublikowała org. Environmental Progress.

To analiza prywatnych i grupowych rozmów, materiałów i prezentacji działaczy trans z WPATH z ich forum. Ci działacze tworzyli „standardy opieki” na cały świat. W wytycznych zakłamywali dane, np. twierdząc, że dziecko może wyrazić zgodę na „zmianę płci”. Lekarze i aktywiści gender, wiedzieli, że krzywdzą dzieci, chorych psychicznie, ofiary przemocy, również seksualnej, że zakłamują dane i że tzn. tranzycja szkodzi.

Specjaliści wiedzieli, że pozbawiają nieświadomych ludzi płodności, że oszukują pacjentów.

Raport obnaża specjalistów, którzy oficjalnie zachęcali dzieci, również opóźnione w rozwoju, do „zmiany płci”. Między sobą przyznawali, że dziecko nie jest w stanie tego zrozumieć. Inni polecali fora fetyszystów, którzy chcieli kastrować dzieci.

WPATHsą skończeni, a z nimi ich „standardy opieki” dla transseksualistów. Raport pokazuje zakłamywanie przez specjalistów danych na światową skalę. Wielu ekspertów spotkają konsekwencje prawne (raport TUTAJ).

Możliwe, że jest to początek końca ideologii gender!

 

 

 

za; Myślozbir

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły