[VIDEO] „This is EVIL” – przerażające obrazki! Francuzi cieszą się, że będą mogli zabijać dzieci

Francja stała się pierwszym krajem na świecie, który prawo do gwarantowanej aborcji wpisał do ustawy zasadniczej. Wczorajszy decyzja oznacza, że żaden kolejny rząd nie będzie mógł tej ustawy zmienić. Z tego powodu na ulice największych miasta, w tym i Paryża , wyszły tłumy aby świętować ten fakt.

This is EVIL

People in France are celebrating a vote to make killing babies in abortions a constitutional right. This is EVIL.

 

 

Tymczasem w Polsce Lewica, czyli postkomuna pisze;

Marszałek Sejmu, Szymon Hołownia, zapowiadał: “Z gabinetu marszałka z hukiem wyjedzie zamrażarka” – tymczasem ustawy aborcyjne Lewicy leżą w niej już od 13 listopada.  Wicemarszałek Sejmu, Piotr Zgorzelski, zapowiadał: “Jest propozycja, żeby na najbliższym posiedzeniu Sejmu przedstawić wszystkie projekty prawa aborcyjnego” – tymczasem marszałek Hołownia w rozmowie dla TVN24 mówi: „Podjąłem decyzję, że projekty aborcyjne będą procedowane po pierwszej turze wyborów samorządowych 11 kwietnia”.

Dość blokowania ustaw aborcyjnych. Prawa kobiet nie mogą leżeć w zamrażarce. W tej sprawie nie ma trzeciej drogi – albo jesteś za prawem kobiet do decydowania o własnym ciele, albo jesteś przeciw. Lewica od zawsze była, jest i będzie ZA.

Mówimy to głośno i wyraźnie: o ciele kobiety nie powinni decydować politycy, nie kler, nie miliony nieznajomych w referendum, a tylko i wyłącznie ta kobieta!

 

 

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły