Terror u naszych bram? Polski student wyrzucony z uczelni za zwracanie się do innego studenta (Borysa) męskimi zaimkami, podczas gdy ów Borys czuł się kobietą

Kamil to polski student, który został wyrzucony z uczelni za zwracanie się do innego studenta (Borysa) męskimi zaimkami, podczas gdy ów Borys czuł się kobietą. Pierwszy przypadek relegowania z uczelni za „transfobię”. Przed tym przestrzegam od roku – zaczynają się lewicowo-liberalne szykany i cenzura na uczelniach za konserwatywne i prawicowe poglądy – komentuje Szafarowicz.

Jak do tego doszło?

Opisuje on całą sytuację na swoim profilu na platformie X (twitter). Zachowaliśmy oryginalną pisownię.

Ogólnie to wszystko działo się na grupie na msg, nie było mnie od początku na grupie więc na początku myślałem że nazywanie Borysa kobietą to jakiś wewnętrzny żart, jednak wkrótce okazało się że Borys to jakiś trany-dany. Juleczki z grupy wybrały go na „starostkę” bo powtarzał rok i znał się z nauczycielami, nie znam powodu czemu powtarzał ale zgaduje, że pewnie siadła psycha bo jak dobrze wiemy transseksualizm to poważne zaburzenie psychiczneczytamy na stronie Xero, Kamila wyrzuconego ze studiów.

Ja oczywiście nie dałem się ponieść presji społecznej, i nie brałem udziału w tym cyrku, chłop jest mężczyzną i właśnie w ten sposób się do niego zwracałem, nawet mimo mojej niechęci do transów starałem się zachować kulturę i mu nie ubliżać. Ale wymaganie ode mnie, żebym się zwracał do niego zwracał „Gabi” to już było przegięcie (swoją drogą nie wiem czemu transy wybierają zawsze takie idiotyczne imiona typu gabi, lili czy alex ale to już temat na inny wpis) oczywiście po małej gównoburzy mnie wyrzucono z grupy.

Nie przejąłem się tym zbytnio bo i tak miałem na roku paru znajomych, jakby coś się ważnego działo ale oczywiście tranziol z juleczkami zrobili na mnie nagonkę i poszli się poskarżyć do nauczycielki będącej opiekunem roku, jak dzieci w podstawówce. Następnego dnia ww. nauczycielka mnie wywołała na rozmowę i domagała się, żebym przeprosił xd (swoją drogą strasznie paskudne babsko, oczywiście przypadkiem posiadające semicko brzmiące nazwisko), ja jej oczywiscie wygarnąłem, że nie mam za co przepraszać. Że nie powinna się wtrącać w prywatne sprawy między studentami jako, że zawiniła w mojej reedukacji na temat transów, zapłakana zaniosła sprawę do dziekanatu w następnym tygodniu byłem zaproszony na rozmowę w dziekanacie, nic mnie w sumie nie zaskoczyło.

Standardowe pierdololo, praktycznie nie dano mi dojść do słowa (był tam dziekan, tamta nauczycielka i jeszcze jakaś babka która nie wiem kim jest) ja oczywiście pozostałem przy swoim stanowisku i nie zamierzałem nikogo przepraszać, podkreślając że cała sytuacja jest absurdalna, a uczelnia nie powinna mieć prawa wtrącać się miedzy prywatne relacje na grupie roku, później czekała mnie jeszcze 2 podobna rozmowa i niedawno dostałem również taki list. Najstraszniejsze jest to, że jest to uczelnia medyczna. W sumie już od początku mi się tam nie podobało, sam fakt jak bardzo jest sfeminizowana (większość nauczycieli to kobiety) był już dla mnie swego rodzaju czerwonym światłem, dodatkowo pamiętam jak na zajęciach w laboratoriach gdzie śmierdzi różnymi chemikaliami nie pozwalali nam otwierać okien bo to „szkodliwe dla środowiska”, no ale ty studencie robaku już możesz to wdychać przez 3 godziny zajęć (pamiętam jak często na nich mnie głowa bolała i musiałem wychodzić w trakcie na świeże powietrze).

Najzabawniejsze w tej sytuacji jest że sami przyznali, że tranzol jest w rzeczywistości chłopem.

 

 

SPROSTOWANIE

Autor postu skłamał, jak sam przyznaje, w jednej sprawie, dlatego i my jesteśmy zobowiązani tę kwestię sprostować:

ogólnie muszę się przyznać i przeprosić w jednej kwestii – pomimo że historia i pismo jest w 100% prawdziwe, kłamałem w jednej rzeczy – mianowicie to że nie wyrzucono mnie od razu bezpośrednio a dostałem naganę (+zawieszenie ale to tylko na krótki czas więc nie istotne). studia rzuciłem sam bo miałem już tego wszystkiego dość, praktycznie wszyscy nauczyciele i cała grupa była do mnie negatywnie nastawiona więc nie widziałem sensu w kontynuowaniu nauki w sumie trochę żałuję bo mogłem od razu napisać prawdę, trochę wstydziłem się też.

 

 

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły