Mieszkańcy Warszawy dzięki „LUMI” mogą zyskać 5 % rabatu od obowiązującego cennika, jak również dodatkowe 50 zł rabatu na rachunkach za prąd

Mieszkańcy Warszawy mogą korzystać z prądu sprzedawanego przez PGE Obrót, dzięki marce Lumi. Nowe oferty, jak: „Energia dla Warszawy” oraz „Energia z Fachowcami”, gwarantują 5 proc. rabatu na prąd od obowiązującego cennika taryfowego, po okresie trwania Tarczy Energetycznej. Dodatkowo, w ramach oferty „Energia z Fachowcami”, w sytuacji wystąpienia awarii w domu, klienci będą mogli skorzystać z pomocy elektryka, technika urządzeń grzewczych i serwisanta PC.

Co to jest LUMI?

Lumi, marka należąca do PGE Obrót z Grupy PGE, przygotowała nowe oferty dla klientów, którzy mieszkają w Warszawie. Mogą oni zyskać 5 proc. rabatu od obowiązującego cennika, jak również dodatkowe 50 zł rabatu na rachunkach za prąd dzięki akcji „Polecam Lumi”.

Obecnie kilkadziesiąt tysięcy klientów we wszystkich dzielnicach Warszawy korzysta z oferty Lumi. Cieszymy się, że doceniają naszą obsługę, w której od samego początku stawiamy na rozwój kanałów digital. Obecnie skupiamy się na rozwoju naszego portfolio produktowego i dodatkowych bonusów dla klientów, którzy nas polecą mówi Jacek Brzeziński, wiceprezes zarządu PGE Obrót.

Klienci Lumi mogą dodatkowo zaoszczędzić na rachunkach za prąd, jeśli wezmą udział w promocji „Polecam Lumi”. Wystarczy, że zaproszą znajomego, aby skorzystał z oferty Lumi i podadzą mu swój numer umowy, a zyskają po 50 zł rabatu na rachunkach za prąd. Lumi od kilku miesięcy prowadzi w Warszawie kampanię sprzedażową w internecie, wykorzystując do tego narzędzia Google’a oraz Facebook’a. Wpisuje się to w jej ideę w pełni digitalowego funkcjonowania. Marka dba o to, by jak największa grupa mieszkańców stolicy dowiedziała się, że zmiana sprzedawcy prądu jest możliwa, dostępna, wygodna i może się opłacać.

Więcej na https://lumipge.pl/ oraz na profilu na Facebook’u „Lumi-włączamy miasto”.

za; PGE

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły