[NASZ NEWS] Pamiętacie historię Buciaka, który zabrał miejsca parkingowe pod przychodnią? Właśnie mieszkańcy pokazali co sądzą o jego pomyśle!

Dokładnie 3 stycznia 2024 opublikowaliśmy artykuł pod tytułem Na naszych oczach rodzi się nam mały hitlerek?? Miejski „aktywista” zachwycony, że szkodzi ludziom chorym!. Dotyczy on szerszego problemu – wybitnej szkodliwości miejskich tak zwanych „aktywistów”. Na tapet wzięliśmy niejakiego Roberta Buciaka, z Zielonego Mazowsza, a tak naprawdę przybysza ze Szczecina, który mają wykształcenie geografa próbuje wmówić nam, że zna się na projektowaniu miasta.

Przypomnijmy o co chodzi?

Buciak to obsesjonista utrudniający życie mieszkańcom dzielnicy, w której mieszka. Tą dzielnicą jest Wola, której z tego powodu składamy głębokie wyrazy współczucia. Buciak chwalił się, że utrudnił zmotoryzowanym mieszkańcom i ludziom chorym wygodne korzystanie z podjazdu pod przychodnię, wyrugował je. Pisze o osobach starych a de facto ma ich w poważaniu! I co zrobił? „Walnął” krzaczory i słupki – w ramach budżetu obywatelskiego, i w jego mniemaniu w ramach misji odzyskiwania przestrzeni…tylko po to aby ZROBIĆ ZMOTORYZOWANYM MIESZKAŃCOM WARSZAWY NA ZŁOŚĆ!

Zachwycony sobą zamieścił w styczniu oto taką informację:

 

 

Dziś ten sam Buciak płacze nad losem swojego projektu i nie dociera nic do jego tępej głowy, że mieszkańcy pokazują mu w ten sposób ŚRODKOWEGO PALCA. MÓWIĄ MU – BUCIAK, UTRDUNIŁEŚ NAM ŻYCIE I JASNO, WERBALNIE CI TO POKAZUJEMY. Myślicie, że do niego coś dociera??

 

 

KOMENTARZ

Warszawa jest ewenementem. Nie ma chyba nigdzie takiego miasta w Polsce aby tacy ludzie jak Buciak (powiedzmy sobie szczerze – pan nikt!) aż tak bardzo walczyli o atencję za pieniądze podatników! Niestety, człowiek ten kieruje się najniższymi pobudkami!

W poprzednim wpisie chwalił się, że zabrał ludziom miejsca parkingowe, teraz bredzi, że ludzie je niszczą i woła na pomoc swoich znajomków z ZDM! To nie jest matrix, to jest jakaś psychoza, w której wszyscy bierzemy udział. Nie rozumie Buciak latający w brudnych swetrach po mediach, leczący swe kompleksy (gdyby mógł zapewne chciałby być prezydentem Warszawy) że robi z siebie pośmiewisko. Nie rozumie, że warszawiacy nie chcą jego „genialnych” pomysłów bo nie może głupszy narzucać mądrzejszym swoich obsesji.

Zatem już na koniec – panie Buciak – odpieprz się Pan od tej przychodni, i od naszego miasta! No chyba, że chce Pan stać się pośmiewiskiem w całej Warszawie? My bardzo chętnie w tym Panu pomożemy!

A przy okazji to dobry przypadek dla dzielnic Warszawy – niech burmistrzowie uważają z kim się zadają i na co wydają pieniądze. Gniew społeczny to jasny znak czego mieszkańcy naprawdę chcą! Na pewno nie chcą Buciaka!

Aha, gdyby ktoś nie wiedział to grupa Święte Krowy Warszawskie skupia największą „aktywistyczną” patologię – to sami swoi (redakcja zna ich wszystkich z imienia i nazwiska), którym największą radość sprawia donoszenie! Na kogo donoszą? Na parkujących kierowców, fakt nie zawsze zgodnie z przepisami prawa, ale za to oni zawsze mają dziką radość jak na przykład dostawczakowi utrudnią pracę! Wtedy słychać ten ich przeraźliwy rechot!

 

Tu przypominamy nasz artykuł

 

Na naszych oczach rodzi się nam mały hitlerek?? Miejski „aktywista” zachwycony, że szkodzi ludziom chorym!

 

A tu jego „działalności”

 

[TYLKO U NAS] Czy R. Buciak jako urzędnik państwowy działał uczciwie?

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły