[OKIEM MIESZKAŃCA] Dramat, dramat – parku Bródnowskim!

Władze Targówka to chyba największy wykwit prostactwa i arogancji wobec mieszkańców. Tak bezczelnego burmistrza jak Krzysztof Miszewski być może nie ma w całej Warszawie. Ocena też jednoznaczna, bo według badań to najgorsza dzielnica do mieszkania! Wracamy dziś do tematu psiego parku, który na siłę jest realizowany w tym parku.

Byłam dziś w parku zobaczyć co się tam wyprawia

I naprawdę doznałam szoku i zażenowania. Ten tzw. „psi park” to jakiś dramat ❗ i powinien nazywać się raczej ” wybieg dla psów w klatce” . To chyba bardziej adekwatne określenie tego miejsca. Dramat to z jednej strony mało powiedziane. To zmarnowane pieniądze, wyrzucone w przysłowiowe błoto. Teren wyznaczony dla piesków jest tak mały, że nasuwa się od razu pytanie, dla kogo to jest robione?

Przechodziła Pani z dużym psem i zapytałam jej czy będzie korzystać ze swoim pupilem z tego wybiegu i powiedziała, że nie! To samo stwierdziła co ja, że to zmarnowane pieniądze. Inni przechodnie też mnie pytali co tam ma być i pukali się w głowę na bezmyślny pomysł urzędników naszej Dzielnicy. Do tego ten wybieg jest przedzielony kolejnym płotem .Więc naprawdę pytanie do naszych włodarzy, dla kogo wy to na siłę robicie??

Na domiar złego cały wieloletni krzew został w pień wycięty! Dramat i jeszcze raz DRAMAT! Podziękowania dla Krzysztof Miszewski!

 

 

 

 

 

Tu więcej o tej „cudnej” inwestycji za bagatela prawie pół miliona!

 

Psi wybieg za 400 tysięcy? Dziwny przetarg? Tak, na Bródnie

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły