Parodia! ZDM przywraca ponad 30 miejsc parkingowych na Ochocie, po tym jak je wcześniej skasował!

Na jesieni 2021 roku Portal informował, że mieszkańcy Ochoty muszą toczyć batalię z Zarządem Dróg Miejskich po tym jak ten zapowiedział wprowadzenie strefy płatnego parkowania. Przypomnijmy, że wtedy też po raz kolejny niejaki Lejk z ZDM (przyjaciel „aktywistów”, który lubuje się też w odchodach, o czym w linku PONIŻEJ) oszukał mieszkańców obiecując im, że urząd nie zamierza likwidować miejsc parkingowych. Lejk co innego powiedział i co innego zrobił. Skutkiem wprowadzenia sppn była oczywiście likwidacja setek miejsc parkingowych na Ochocie. Ratusz Ochoty jednak się nie poddał.

Przybędzie ponad trzydzieści miejsc i to nie koniec batalii

Zastępca Burmistrza Ochoty, Grzegorz Wysocki zamieścił dziś na swoim koncie oto taką informację:

Po roku batali z ZDM i Konserwatorem Zabytków ruszamy z budową dodatkowych miejsc parkingowych. Przybędzie ponad trzydzieści miejsc. Szykujemy się również do takich robót na Opaczewskiej i Dororowskiej.

 

 

 

KOMENTARZ

Po 9 latach sprawowania funkcji dyrektora ZDM, już czas posłać Puchalskiego pod Sąd. Ten facet to nie tylko szkodnik Warszawy, ale przede wszystkim facet, który nie szanuje ludzi, ich wolności ale przede wszystkim trwoni gigantyczne pieniądze. To oczywiście wynik jego ignorancji i głupiego uporu. Tym bardziej cieszy fakt, że Ochota walczy z tym obsesjonistą, zadziwia jednak batalia z konserwatorem zabytków.

Tak czy owak, brawa dla Ochoty! Niech ta dzielnica będzie przykładem dla innych dzielnic, że jak się chce to można! Wystarczą dobre chęci!

 

Tu o Lejku

Jeśli ktoś pyta dlaczego Rafał Trzaskowski jawnie ochrania tę patologię, nie znamy odpowiedzi. Wiemy jednak na 100%, że Warszawą rządzą, kolokwialnie rzecz ujmując, totalne prostaki. Wpis Michała Lejka, urzędnika ZDM który machał przed nosem swoim dyplomem, syna dyrektora warszawskiego, jest dowodem na ciężkie zaburzenia tegoż urzędnika. Chwalenie się rozmową o odchodach w kręgach „aktywistów” jest widać codziennością!

 

Obrzydliwe. Naczelnik wydziału parkowania w ZDM (Lejk) o sra.iu (dosłownie) z patoaktywistą. I nie tylko

 

A tu jeden z artykułów o ochockiej batalii

 

Ochota nie poddaje się – ZDM tym razem potwierdziło, że spotka się z mieszkańcami

 

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły