[OPINIA EKSPERCKA] Czy Betclic to dobry bukmacher na start?

Betclic to bez wątpienia jednej z najbardziej znanych operatorów zakładów sportowych na polskim rynku bukmacherskim. Nic więc dziwnego, że na rejestrację u niego decyduje się coraz więcej amatorów betowania. Czy Betclic to jednak odpowiedni podmiot bukmacherski na start?

Czy Betclic to dobry bukmacher na start?

W chwili obecnej na polskim rynku selekcji sportowych funkcjonuje zgodnie z prawem ponad 20 różnych firm bukmacherskich. Wśród nich znajduje się także Betclic, czyli czołowa europejska marka o zasięgu globalnym. Wystarczy wspomnieć, że oficjalny partner UFC to lider rynków we Francji i w Portugali. Bardzo dobrze radzi on sobie także w naszym kraju, gdzie swoje usługi świadczy od 2019 roku, kiedy to otrzymał koncesję Ministerstwa Finansów na działalność w sieci.
Oczywistym jest zatem, że aktualnie markę Betclic kojarzy praktycznie każdy miłośnik typowania selekcji sportowych. Wśród nich nie brakuje także nowych graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z betowaniem. Czy więc Betclic jest dobrym operatorem zakładów bukmacherskich (https://www.legalsport.pl/bukmacherzy/betclic/opinie/) dla osób, które dopiero startują ze stawianiem kuponów?

To pytanie zadają sobie chociażby kobiety, seniorzy czy studenci. W związku z tym postanowiliśmy przyjrzeć się różnym typom początkujących graczy i ocenić, czy Betclic to dobry bukmacher na start dla nich.

Betclic dobrym bukmacherem dla kobiet

Na początku zajmijmy się tym, czy Betclic jest polecanym bukmacherem pierwszego wyboru dla kobiet. Według nas nie ma w tym cienia wątpliwości. W końcu ten w pełni licencjonowany bukmacher zapewnia wszystko, co tak naprawdę można sobie tylko wyobrazić. Mowa więc tutaj o odpowiedniej ofercie, wysokich mnożnikach bukmacherskich, całej gamie promocji czy praktycznych rozwiązaniach. W naszym odczuciu Betclic powinien przypaść do gustu paniom w szczególności ze względu na samą propozycję, która obejmuje znacznie więcej niż tylko same zdarzenia sportowe. Oznacza to zatem, że u tego światowego buka liczyć możecie na selekcje dotykające różnych sfer życia. I tak na swoich kuponach umieszczać możecie zakłady dotyczące świata polityki, ekonomii czy szeroko rozumianego świata rozrywki.

Tym samym początkujący typerzy mogą puszczać kuponów poświęconych m.in. wszelakim galom (np. Bafta czy Oscary), program telewizyjnym (m.in. Taniec z Gwiazdami) czy konkursom (np. Eurowizja). Jeśli jednak i to nie spełniałoby Waszych oczekiwań, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby puścić zakład na to, jaka będzie średnia opadów np. w Krakowie lub na to, jaka będzie średnia temperatura w Katowicach w danym miesiącu. Co więcej, w Betclic postawić możecie również na zdarzenia, o których nawet byście nie pomyśleli. I tak obstawić możecie np. zakład dotyczący tego czy Marcin Najman wystąpi na Kanale Zero Krzysztofa Stanowskiego na YouTube czy tego, że Karol Strasburger przestanie pełnić rolę prowadzącego Familiady. Tak naprawdę wszystko zależy tylko i wyłącznie od Was.

Betclic idealnym wyborem dla seniorów

Naszym zdaniem Betclic to również idealny bukmacher dla osób starszych. Ci jak wiadomo cenią sobie przede wszystkim prostotę i funkcjonalność poszczególnych rozwiązań. Tym samym nie powinni mieć oni nawet najmniejszych problemów z poruszaniem się stronie głównej tego dobrze ocenianego bukmachera. Ta bowiem jest wyjątkowo przejrzysta i stała. Oznacza to, że brak w niej nachalnych i migających grafik, które seniorów mogą po prostu rozpraszać.

Każdy kto wybierze na start tego oficjalnego sponsora gal FAME MMA, to skorzystać może z wyjątkowo rozbudowanego systemu pomocy podzielonego na poszczególne kategorie. Co więcej, po pomoc zawsze zwrócić możecie się do jednego z konsultantów, którzy odpowiadają na pytania każdego dnia od godziny 08:00 do 00:00 (możecie napisać maila lub na czacie).

Betclic – bukmacher numer jeden dla studentów

Betclic to bez wątpienia dobry wybór jako pierwszego bukmachera także dla studentów. Wynika to z faktu, że oferuje on wysokie mnożniki, które dopisuje praktycznie do wszystkich dyscyplin sportowych, ale także do wielu zdarzeń. Dodatkowo Betclic pochwalić się może niesłychanie rozbudowanym system akcji promocyjnych, który pozwoli Wam m.in. na puszczenie pierwszego zakładu do kwoty 200 zł bez ryzyka czy na zgarnięcie wygranej większej nawet o 120%. Dzięki temu możecie być pewni, że każdy kupon bez względu na to, czy będzie to kupon SOLO lub AKO, okazać się może wyjątkowo opłacalny, a tym samym przynieść może spore wygrane.

Dodatkowo Betclic, sponsor strategiczny Ruchu Chorzów jest dobrym wyborem na pierwsze zakłady z powodu całej gamy całkowicie darmowych transmisji sportowych. Abyście więc mogli bez problemu oglądać najważniejsze mecze piłki nożnej (m.in. spotkania ligi hiszpańskiej), koszykówki (np. NBA) czy tenisowe (m.in. turnieje Wielkiego Szlema), wystarczy, że będziecie posiadali jakiekolwiek środki na swoim koncie. Dostęp do streamingu online zapewnić Wam może również postawiony zakład w ciągu ostatnich 24 godzin.

Portal Warszawski

 

 

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły