„Śmieć, łajno, odpad, gnój” – czy na Uniwersytecie Warszawskim taki język będzie standardem?

Nowa kadencja rektora i prorektorów na Uniwersytecie Warszawskim rozpoczyna się 1 września 2024 roku i potrwa cztery lata. Obecnym rektorem UW jest Prof. Alojzy Z. Nowak, zatem niebawem odbędą się wybory, które wybiorą nową ekipę. Czy jednym z nich może zostać Maciej Górecki, który prywatnie używa bardzo bogatej polszczyzny i jest emisariuszem miłości. Czy spec od dehumanizacji, który dekady temu rozpoczęła Gazeta Wyborcza może być wzorem dla młodych ludzi?

Uniwerek się stacza

Okres Stalinizmu w Polsce był przede wszystkim okresem wytężonej wymiany kadr, praktycznie we wszystkich dziedzinach życia. Rektorami zostawali komuniści a wykładowcami często i gęsto zostawali analfabeci, którzy tytuły naukowe otrzymywali w ramach wdzięczności umiłowania dla Stalina i Związku Radzieckiego. Niestety, ale Uniwersytet Warszawski jest bardzo nasiąknięty neomarksistowskimi „wartościami” i jak widać został obsadzony przez niewiarygodnych prymitywów. Na pewno jest nim niejaki Maciej Górecki, który może i ma jakiś tam tytuł naukowym ale to jednak obsesja „miłości” wzięła górę. Nie dziwi zatem polityka wykluczenia wobec młodego działacza Oskara Szafarowicza, który dla tej czerwonej uczelni jest niewygodny. Na pewno wygodny jest inny student, który w knajacki sposób drwił z działaczy prolife, a którego nie spotkała żadna kara, o czym poniżej.

 

 

 

Niebawem nowe wybory rektora i zespołu rektorskiego. Czy jednym z nich może zostać Maciej Górecki, który prywatnie używa bardzo bogatej polszczyzny i jest emisariuszem miłości?

 

Chciał j…ać każdego katolika, zostaje bezkarny. Co dalej ze studentem Uniwersytetu Warszawskiego? – przypominamy nasz artykuł

 

Chciał j…ać każdego katolika, zostaje bezkarny. Co dalej ze studentem Uniwersytetu Warszawskiego?

 

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły