[OPINIA] „Oto klimatyczny kaznodzieja Al Gore, który na budowaniu poczucia strachu zarobił 300 milionów” dolarów

Na łamach Portalu Warszawskiego publikujemy demokratycznie (od lewa do prawa) opinie mieszkańców, specjalistów, radnych, blogerów, i innych. Dziś publikujemy opinię Maiursza Jagóry.

Gore otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla za swoje wysiłki na rzecz powstrzymania zmian klimatu

Klimatyczny kaznodzieja, Al Gore – który na budowaniu poczucia strachu z powodu zmian klimatu powodowanego działalnością człowieka zbudował majątek w wysokości 300 milionów dolarów, przemawiając podczas ostatniego szczytu WEF w Davos, przypomina, że konferencja COP 28, która niedawno odbyła się w Dubaju, zakończyła się porozumieniem w spawie stopniowego wycofywania z użycia paliw kopalnych. Al Gore przekonuje, że gdy „osiągniemy prawdziwy poziom Net Zero, temperatury przestaną rosnąć niemal natychmiast. A jeśli pozostaniemy na poziomie Net Zero, połowa zanieczyszczeń gazami cieplarnianymi spowodowanych przez człowieka zniknie z atmosfery w ciągu zaledwie 25 do 30 lat”.

Ten sam Al Gore, który powiedział na konferencji klimatycznej COP 15 w 2009 roku, że }nowe dane sugerują, że polarna pokrywa lodowa Arktyki może zniknąć latem już za pięć do siedmiu lat”.

Gore otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla za swoje wysiłki na rzecz powstrzymania zmian klimatu.

 

 Kogo Wam przypomina?? Kto w Warszawie buduje strach i żeruje na warszawskich podatnikach

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły