[NASZ TEMAT] E-kontrola (ZDM) to systemowy mechanizm okradania mieszkańców Warszawy. A ostrzegaliśmy!

System e-kontroli jest bardzo precyzyjny. Skanuje tylko tablicę rejestracyjną kontrolowanego pojazdu, automatycznie wymazuje wszystkie obrazy i wizerunki osób, które mogą pojawić się podczas robienia zdjęć. Kontrola wykonywana jest dwukrotnie w krótkim odstępie czasu. Po to, aby wyeliminować pomyłki lub pojazdy, których kierowcy właśnie idą do parkomatu. Numery umieszczone na sfotografowanych tablicach są automatycznie porównywane z bazą zawierającą wniesione opłaty za parkowanie. Numery samochodów, których kierowcy zapłacili za postój, mieli abonament lub zapłacili poprzez aplikację mobilną, są od razu kasowane. System przekazuje jedynie numery rejestracyjne tych aut, których kierowcy nie uiścili opłaty w SPPN, mimo że powinni to zrobić. Nasze samochody do e-kontroli wspomagają piesze patrole. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie częstotliwości kontroli w całej strefie, co ma zniechęcić kierowców do parkowania bez zapłaty – czytamy na stronie Zarządu Dróg Miejskich.

Bardzo precyzyjnie również okrada warszawiaków

Oczywiście na naszych oczach spełnia się scenariusz systemowego okradania zmotoryzowanych mieszkańców Warszawy. Przed wprowadzeniem stref płatnego parkowania pisaliśmy, że to haracz drenujący kieszenie podatników i modelowe wręcz złodziejstwo. Na naszą redakcyjną pocztę przyszły oto te screeny, które potwierdzają to przed czym bardzo głośno przestrzegaliśmy.

Warto zwrócić uwagę na bezczelność ZDMu i brak zrozumienia dla ludzi. Na chama okrada się mieszkańców Warszawy. Co musi się wydarzyć aby warszawiacy w końcu przejrzeli na oczy? Mieszkańcy są karani i okradania ale wciąż głosują na PO – niebywałe! A to, że ta forma okradania mieszkańców funkcjonuje to bardzo duża zasługo „aktywistów” miejskich!

 

 

\

 

 


KOMENTARZ

 

„Las stawał się coraz rzadszy, ale drzewa wciąż głosowały na siekierę – bo miała drewniany trzonek”

 

A to nasz wpis z listopada 2021 roku.

 

 

 

zdj. ZDM

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły