„Nieźle. Trzaskowski zajumał głośnik z Sali Kongresowej i teraz będzie go licytował” – internauci bezlitośni dla prezydenta Warszawy i jego decyzji….

W tym roku na aukcję WOŚP zdecydowałem się wystawić niezwykły historyczny przedmiot. Prawdziwe dzieło sztuki inżynieryjnej. Stworzony przez renomowaną firmę audio Goodmans of England głośnik, zabytek z remontowanej właśnie Sali Kongresowej. To dzięki tym głośnikom występujące w niej gwiazdy brzmiały tak, że wspominamy te koncerty latami – napisał Rafał Trzaskowski.

Internauci bezlitośni dla Trzaskowskiego

Rafał Trzaskowski opublikował wczoraj filmik razem z Jerzym Owsiakiem, na którym chwali się, że przekazuje na licytację WOŚP głośnik z remontowanej Sali Kongresowej. Pisze dodatkowo, że zwycięzca aukcji będzie miał możliwość odebrania głośnika osobiście od Prezydenta Rafała Trzaskowskiego! Ilość osób biorących udział w realizacji aukcji: Termin realizacji odbioru przedmiotu: do końca 2024. Odbiór możliwy po wcześniejszym ustaleniu i zaakceptowaniu dogodnego terminu przez obydwie strony w Pałacu Kultury i Nauki bezpośrednio od Prezydenta Warszawy.

 

Chodzi o ten głośnik

 

 

 

Jak widać nie wszystkim ta decyzja się spodobała. Oto niektóre z komentarzy.

 

 

 

 

KOMENTARZ

Szanowny Panie Prezydencie, jak Pan widzi decyzja o przekazaniu głośnika, bądź co bądź nie będącego Pana własnością, nie przekonała internautów. Być może warto się wytłumaczyć na jakiej zasadzie przekazuje Pan dobro publiczne? Zapewne Pan wie, że Pana premier  Donald Tusk przekazał na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy automatyczny ołówek gen. Władysława Sikorskiego i książkę nim podpisaną. Gen. Sikorski ołówek ten otrzymał w trakcie podróży do Stanów Zjednoczonych od przewodniczącego Kongresu Polonii Amerykańskiej…tak można?

Panie Prezydencie, nas w naszych domach (AKowskich zresztą, co dla Pana zapewne może mieć znaczenie) uczono, że taka czynność jest zwykłym paserstwem, n’est pas?

 

O przekazaniu głośnika z Sali Kongresowej PKiN pisaliśmy tu ⤵️⤵️

 

R. Trzaskowski przekazał na licytację WOŚP głośnik z Sali Kongresowej PKiN

 

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły