[TYLKO U NAS] Na nic tępa propaganda! 67% warszawiaków niezadowolonych z transportu publicznego!

Portal Warszawski konsekwentnie demaskuje blagi i wymyślone historie kreowane przez Ratusz i tzw. aktyw. I nie dlatego, żeby szukał tego na siłę, tylko dlatego że są one ogólnodostępne. Problem polega na tym, że tak zwane wolne media regularnie kłamią lub tworzą światy równoległe (mistrzami są tu GW i TVN Warszawa – ta druga redakcja napisała ostatnio, że WARSZAWIACY są za zwężeniem Puławskiej…mimo, że chcieli zapewne napisać…pięciu krzykliwych „aktywistów” tego chce), a my piszemy PRAWDĘ.

Tak samo jest z warszawskim publicznym transportem

Sondy miejskie to częste i bardzo ważne narzędzia (pomiary), które mówią o społecznym zadowoleniu bądź nie. Sonda umieszczona na stronach stołecznego Super Expressu nie pozostawia złudzeń! De facto 67% warszawiaków ma o warszawskim transporcie publicznym złe zdanie. Jak widać tępa propaganda, na które wydawane są miliony z naszych kieszeni nic nie daje.

 

 

 

KOMENTARZ

Socjotechnikę ratusz ma opanowaną do perfekcji. Rafał Trzaskowski parę dni temu opublikował już legendarną ankietę, według której ma cieszyć się ponad 80% poparciem, takim samym poparciem ma cieszyć się warszawski transport publiczny. Analogicznym poparciem, według Ratusza, ma cieszyć ponad 80% warszawiaków wprowadzenie Stref Czystego Transportu, a wiadomo, że poparcie dla tej idei oscyluje na granicy 22%.  Tutaj ten sam przykład. Kolejne kłamstwo ratusza jakoby 80% warszawiaków kochało transport publiczny obalone!

Na stronach stołecznej GW publikowane ankiety dają podobne wyniki, ale GW bardzo szybko je usuwa, zatem strach przed świadomością jest silniejszy niż dążenie do rzetelności.

Po cholerę tak się męczą nasi szamani jeśli Prawda zawsze wyjdzie na jaw! Po jaką cholerę?

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły