Warszawskie ulice są dziurawe jak ser, a ZDM udaje głupa i karmi nas tępą propagandą

Dosłownie wczoraj zamieściliśmy film z ulicy Kinetycznej, która przypomina afrykański krajobraz. Dziś dostaliśmy od naszego czytelnika zdjęcie z kolejnej warszawskiej ulicy, która uwaga…była remontowana.

Mimo monitów sytuacja trwa tygodnie

Są ulice w tragicznym stanie. Dziwnym trafem remonty odbywają się czasem na takich ulicach, których stan nie jest aż tak fatalny . Przed chwilą przeczytałem na profilu ZDM, że każdego dnia zajmują się dziurami.  Jakoś tego nie widzę . Na ulicy Kobiałka dziury po pracach kanalizayjnych są takie że kierowcy od tygodni jeżdżą pasem pod prąd bo inaczej narażają swoje auta na uszkodzenia a innych użytkowników w tym pieszych na niebezpieczeństwo.

Mimo monitów sytuacja trwa tygodnie pisze mieszkaniec Warszawy.

Komentarz

Oglądanie i słuchanie Dybalskiego, rzecznika ZDM, w Kurierze Warszawskim, nie należy do przyjemności. Każda jego wypowiedź obarczona jest oszustwem i cwaniactwem, szczególnie wtedy kiedy mówi o profesjonalizmie w ZDM i znajomości rzeczy. Ten urząd kierowany przez Puchalskiego już dawno powinien być poddany kontroli wszystkich ważnych instytucji w Polsce, wtedy bowiem na światło dzienne wyszłyby wszystkie rewelacje dotyczące chociażby zarządzania tym urzędem.

Ale niestety, Rafał Trzaskowski wciąż się upiera i trzyma Puchalskiego na stanowisku dyrektora ZDM, dlaczego? Nie wiadomo!

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły