Zamek Królewski z rekordową frekwencją!

Patronami działu Kultura są:

reklama

Dziękujemy, że tak licznie pojawialiście się nie tylko na stałych trasach królewskich czy w zamkowych Ogrodach, ale również na wystawach czasowych, takich jak “𝐏𝐫𝐳𝐞𝐛𝐮𝐝𝐳𝐞𝐧𝐢. 𝐑𝐮𝐢𝐧𝐲 𝐚𝐧𝐭𝐲𝐤𝐮 𝐢 𝐧𝐚𝐫𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧𝐲 𝐰ł𝐨𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 𝐫𝐞𝐧𝐞𝐬𝐚𝐧𝐬𝐮”, która znalazła się na 𝐩𝐢𝐞𝐫𝐰𝐬𝐳𝐲𝐦 𝐦𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐮 𝐩𝐫𝐞𝐬𝐭𝐢𝐳̇𝐨𝐰𝐞𝐠𝐨 𝐜𝐨𝐫𝐨𝐜𝐳𝐧𝐞𝐠𝐨 𝐫𝐚𝐧𝐤𝐢𝐧𝐠𝐮 𝐧𝐚𝐣𝐰𝐚𝐳̇𝐧𝐢𝐞𝐣𝐬𝐳𝐲𝐜𝐡 𝐰𝐲𝐝𝐚𝐫𝐳𝐞𝐧́ 𝐤𝐮𝐥𝐭𝐮𝐫𝐚𝐥𝐧𝐲𝐜𝐡 𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐫𝐨𝐤𝐮, prowadzonego przez tygodnik „Politykaczytamy na stronie Zamku Królewskiego.

𝟐 𝟎𝟐𝟑 𝟔𝟒𝟐 – tyle osób odwiedziło Zamek Królewski w Warszawie w 2023 roku

Dziękujemy również, że tak licznie zwiedzaliście wystawy takie jak “𝐊𝐨𝐩𝐞𝐫𝐧𝐢𝐤 𝐢 𝐣𝐞𝐠𝐨 𝐬́𝐰𝐢𝐚𝐭”, “𝐆𝐞𝐧𝐢𝐮𝐬𝐳 𝐋𝐰𝐨𝐰𝐚”, a także, że wzięliście udział we wszystkich 𝐰𝐲𝐝𝐚𝐫𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚𝐜𝐡 𝐢𝐦 𝐭𝐨𝐰𝐚𝐫𝐳𝐲𝐬𝐳𝐚̨𝐜𝐲𝐜𝐡, zarówno tych edukacyjnych, jak i naukowych! Dodatkowo przyciągały Was jak magnes do naszego Zamku pokazy czasowe dzieł światowych artystów – w tym m.in. – “𝐏𝐨𝐫𝐭𝐫𝐞𝐭 𝐦ł𝐨𝐝𝐳𝐢𝐞𝐧́𝐜𝐚” 𝐓𝐲𝐜𝐣𝐚𝐧𝐚 oraz “𝐏𝐚𝐭𝐫𝐢𝐚 𝐭𝐫𝐲𝐤𝐭𝐫𝐚𝐤𝐚” 𝐌𝐚𝐭𝐭𝐢 𝐏𝐫𝐞𝐭𝐢𝐞𝐠𝐨.

Zamek nie po raz pierwszy stał się również 𝐚𝐫𝐞𝐧𝐚̨ 𝐡𝐢𝐬𝐭𝐨𝐫𝐲𝐜𝐳𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐰𝐲𝐝𝐚𝐫𝐳𝐞𝐧́. Oczy całego świata były skupione na przemówieniach 𝐩𝐫𝐞𝐳𝐲𝐝𝐞𝐧𝐭𝐚 𝐒𝐭𝐚𝐧𝐨́𝐰 𝐙𝐣𝐞𝐝𝐧𝐨𝐜𝐳𝐨𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐔𝐒𝐀 𝐉𝐨𝐞 𝐁𝐢𝐝𝐞𝐧𝐚 𝐢 𝐩𝐫𝐞𝐳𝐲𝐝𝐞𝐧𝐭𝐚 𝐔𝐤𝐫𝐚𝐢𝐧𝐲 𝐖𝐨ł𝐨𝐝𝐲𝐦𝐲𝐫𝐚 𝐙𝐞ł𝐞𝐧𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨, wygłoszonych na dziedzińcu oraz w ogrodach Zamku Królewskiego

𝐀 𝐜𝐨 𝐳𝐚𝐭𝐞𝐦 𝐝𝐚𝐥𝐞𝐣? Rok 2024 to moment kończący świętowanie jubileuszu odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie.  Takie wydarzenie może być tylko i wyłącznie 𝐮𝐬́𝐰𝐢𝐞𝐭𝐧𝐢𝐨𝐧𝐞 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐳 𝐰𝐢𝐞𝐥𝐤𝐚̨ 𝐰𝐲𝐬𝐭𝐚𝐰𝐞̨ 𝐥𝐞𝐠𝐞𝐧𝐝𝐚𝐫𝐧𝐞𝐠𝐨 𝐢 𝐰𝐲𝐛𝐢𝐭𝐧𝐞𝐠𝐨 𝐚𝐫𝐭𝐲𝐬𝐭𝐲 – 𝐠𝐞𝐧𝐢𝐮𝐬𝐳𝐚 𝐦𝐚𝐥𝐚𝐫𝐬𝐭𝐰𝐚.  – Zamek Królewski.

 

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły