[VIDEO] To Afryka? Nie, tak wygląda jedna z ulic w Warszawie, rzekomo europejskiej metropolii!

To nieprawdopodobne, żeby w granicach Warszawy istniała tak dziurawa ulica. Wyrwy są tam na pół koła – opisuje nasz czytelnik Zbigniew Reczek, który ul. Kinetyczną dojeżdża spod Warszawy do pracy, omijając zakorkowaną Puławską. Czy kierowcy omijający korki na Puławskiej doczekają się wygodnego skrótu na tyłach pasa startowego Lotniska Chopina? Interwencje w tej sprawie ciągną się latami. Miejscy drogowcy planują remont tej ulicy jeszcze tej wiosny – pisała Gazeta Stołeczna w 2018 roku! Mija kolejne 5 lat a remontu ulicy jak nie było tak nie ma.

Ul. Kinetyczna

Dzisiaj na naszą skrzynkę dostaliśmy epickie video od naszego czytelnika. W pierwszym momencie myśleliśmy, że to relacja z ukraińskiego frontu. Niestety, okazało się, że ulica Kinetyczna wygląda coraz gorzej a warunki jazdy są tragiczne. Zatem to nie Afryka, nie front ukraiński a Warszawa roku 2023 roku!

 

VIDEO (koniecznie z dźwiękiem)

 

 

 

Komentarz

W sumie to nie ma żadnego znaczenia. Cała masa wyremontowanych ulic w Warszawie w czasie kadencji  Łukasza Puchalskiego po jakimś czasie wygląda tak samo jak przed jej remontem. Tak samo wyglądają autorskie projekty przebudowy ulice, niech przykładem służy tu nam Plac Trzech Krzyży. Niby nowy a ilość utrudnień stworzonych przeraża!

Kiedy tylko ten ser szwajcarski się kończy, jednocześnie kończy się Warszawa. Te dołki są jeszcze dalej, jakby pojechać prosto. Znowu jest znak koniec Warszawy, zaczyna się piękny gładki asfalt (przejazd wiaduktem nad S2), po czym piękny gładki asfalt się kończy, stoi znak Warszawa i dalej leci droga żwirówka w równie podobnym stanie jak te pozostałości po asfalcie, jakie widać na filmie z artykułu – pisze internautka.

Ulica Kinetyczna ma pecha, kiedy będzie wyremontowana? Nie wiadomo!

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły