[VIDEO] Nie obsesjonista? Najpierw uderza w Ł. Warzechę a potem narzeka, że nie może dotrzeć z Centrum na Mokotów rowerkiem….

Artur Celiński to „dziennikarz” piszący do „aktywistycznego Magazynu Miasta, tego samego gdzie promuje się córkę pewnego dziennikarza, która napisała chyba najgłupszą książkę o tym jak rowery uratują świat. Ten facet codziennie robi sobie selfie w mediach społecznościowych i chwali się, że jeździ wyłącznie rowerem do pracy. Często też filmuje swoje pudło na ziemniaki, w którym wozi swoje dziecko…jednym słowem obsesjonista.

Przy okazji Atakuje Łukasza Warzechę i…jak zwykle kłamie!

Swój obsesyjny filmik zaczyna od Łukasza Warzechy, a później jest już tylko gorzej. Celinki skarży się na brak połączenia rowerowego między Mokotowem a Centrum miasta – kłamstwo numer dwa. Celiński zgrabnie manipuluje mówiąc o ośmiu pasach na ulicy marszałkowskiej – sumując dwa kierunki, i to w niektórych miejscach rzeczywiście tak jest – ale każdy z kierunków posiada przede wszystkim po 3 pasy – kłamstwo numer trzy. Resztę kłamstw wypomnieli mu przytomni internauci. I to cieszy – coraz więcej osób rozumie, że taki Celiński czy szef Greenpeace, który dołączył do chóry poddziadziałych „aktywistów” rowerowych są po prostu żenujący!

 

Filmik oglądaj z dźwiękiem!

 

 

 

 

Lipnicki to dyżurny „aktywista”, który jak Buciak czy Mencwel zna się absolutnie na wszystkim! Ma duże zasługi w próbie zniszczenia Portalu Warszawskiego.

 

 

Internauci nie zostawiają suchej nitki na Celińskim

 

Trzeba było doliczyć jeszcze pasy z al. Jerozolimskich bo taki sam sens ma zliczanie pasów w obu kierunkach i pasów do skrętów w boczne ulice. Goebellsik w formie.

Kłamać kłamać i jeszcze raz nakłamać, oni zrobią wszystko w imię swojej pedałowej ideologii…

Mógłbyś chociaż sfilmować ten teleport zamiast DDR który wzdłuż Marszałkowskiej ma chyba kilka kilometrów… Większość jak to zobaczy pomyśli ,że zwariowałeś…

To są i tak nakłady nieproporcjonalne do przydatności rowerów jako środka transportu. W Korei Północnej to może działa, ale my nie żyjemy w totalitaryzmie. Na razie przynajmniej.

Dojedziesz nią na mokotów. No chyba że nie wiesz gdzie sie mokotów zaczyna…

Ty patrz typie, a tam stoją bloki, jakie ogromne i ile miejsca zajmują, a mogłyby być garaże na rowery.

 

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły