[KOMENTARZ] Michał Szczerba chce likwidacji Mediów Narodowych Bąkiewicza

Michał Szczerba z PO wraz z Akcją Demokracją domagają się natychmiastowego zerwania negocjacji z telewizją Roberta Bąkiewicza. Jest odpowiedź Prezesa TV Media Narodowe.

Apel Szczerby

Wzywam razem z Akcja Demokracja operatorów IPTV i firmy odpowiadające za za sieci kablowe oraz platformy SMART TV do natychmiastowego zerwania negocjacji z Mediami Narodowymi Bąkiewicza. Nie możemy dopuścić, aby skrajnie nacjonalistyczna telewizja znana z szerzenia ksenofobicznych i antysemickich treści trafiła do szerokiego grona odbiorców poprzez włączenie jej do oferty dużych sieci kablowych, operatorów IPTV oraz oferty aplikacji w telewizorach Smart TV” .  Nie bądźcie odpowiedzialni za udostępnienie nienawiści, antysemityzmu, rasizmu i szczucie na mniejszości w polskich domach!apeluje Szczerba.

Petycję pod nazwą: „Bąkiewicz, idź krzyczeć gdzie indziej” podpisało prawie 5 tys. osób.

 

 

Jest odpowiedź Roberta Bąkiewicza

Jak rozumiem Polsce pod rządami PO mają istnieć tylko TVN i Wyborcza. Wobec innych? Cenzura! TV Media Narodowe są i będą niezależnymi konserwatywnymi mediami”. To, co robi Szczerba i jemu podobni, to współczesny rodzaj rasizmu kulturowego, który ma na celu wykluczenie z życia społecznego ludzi reprezentujących przywiązanie do prawdy, rozumu i prawa naturalnego. Stygmatyzuje więc swoich oponentów negatywnymi cechami, aby przykryć prawdziwe źródło sporu, które mogłoby odsłonić słabość jego argumentacji oraz ukryć i usprawiedliwić łajdackie metody prowadzenia walki ideologicznej”

Komentarz

Sprawę skomentował prawicowy dziennikarz Jakub Maciejewski.

Nie o media publiczne tu chodzi, ale w ogóle o prawicowe media, prywatne, społeczne – jakiekolwiek. Rozwalają TVP, potem przyjdzie czas na „radykalne” kanały, już dobierają się do Republiki, różne sztuczki stosują wobec wPolscepl. Zamordyzm Tuska kwitnie w najlepsze.  W wielu sprawach z Bąkiewiczem się nie zgadzam, kiedyś mieliśmy twardą rozmowę opublikowaną w Tygodniku Sieci , ale żeby sobie jakieś ćwierćinteligenckie Szczerby decydowały co wolno, a czego nie wolno mówić w naszym kraju to już prymitywne pałkarstwo, a nie żadna demokracja. Wstydź się pośle Michale Szczerba , jeśli Ci w tych parlamentarnych teatrzykach trochę wstydu zostało.

 

 

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły