[NASZ KOMENTARZ] Są patocelebryci, patoakywiści są też patodziennikarze

Są patocelebryci, patoakywiści są też patodziennikarze – o tych w kontekście Warszawy piszemy często – tu prym wiedzie niejaki Osowski z Gazety Stołecznej, który tylko dlatego, że Beria i Stalin wymordowali naszą polską, szlachetną inteligencję, może być niestety pismakiem, w tytule dla nowej komuny. Szkodliwość jego pracy demaskujemy na naszych łamach.. Gorzej jednak kiedy ci rzekomi dziennikarze zaczynają, za przeproszeniem, srać do swojego gniazda, jak czyni to Patryk Michalski i inni patodziennikarze z polskojęzycznych mediów.

Z punku widzenia interesów zabicia najwyższych pryncypiów, Beria zadanie wykonał doskonale

Można nie lubić TVP w obecnej formie , ale od pewnych zawodów wymaga się czegoś więcej niż etyki, wymaga się sprawiedliwości i LOJALNOŚCI!. Znamienne jest, że wśród dzisiejszych dziennikarzy, którzy mogą pochwalić się w pracy w tzw. prestiżowych tytułach, panuje dziwna zmowa milczenia – swoiste przyzwolenie na ataki kolegów po fachu! Wszyscy przecież kończyli te same studia, znają się i tak dalej, a jednak ich zatwardziałe serca nakazują dokonywać swoistej zdrady.

Jeśli od lat kłamią patodziennikarze w ITI (i wszyscy w branży doskonale wiedzą, że oni kreują światy równoległe, że po prostu fałszują rzeczywistośc, kłamią patodziennikarze z Onet czy Wirtualnej Polski, to nie oczekujmy niczego dobrego od przyszłości!

Z punku widzenia interesów zabicia najwyższych pryncypiów, Beria zadanie wykonał doskonale. Taki Michalski, czy taka Długoszowa (kolejna „dziennikarka”) są owocem jego działań – dokładnie oto Berii i Stalinowi chodziło.

Jako maleńka redakcja, w ciągu 9 lat swojej obecności na rynku stołecznym, dostaliśmy słownie 3 śmieszne pozwy – od samych patoaktywistów_, (żadna sprawa nie została jeszcze orzeczona na ich korzyść!) i ZERO pozwów od ratusza czy urzędników, bo wszyscy wiedzą, że podajemy naprawdę RZETELNE WIADOMOŚCI! Można nas nienawidzić za to, że jako jedyni jesteśmy tytułem dla ludzi MYŚLĄCYCH ( i co gorsza dla nich afirmujemy wartości katolickie), ale takie ZDM nawet nie odważy się podnieść na nas ręki!

Można naszej redakcji nienawidzić (wtedy jak pan Tomasz Piontek rzucił się na nas, nieświadomy uruchomiony bulterier, który jedyne co umiał napisać, to że jesteśmy szczujnia – ulubione słowo czerwonych nizin społecznychm napisal że to my stoimy za buntem przeciwko #SCT – PĘKAMY Z DUMY!!!!) ale ani razu nie dopuściliśmy się KŁAMSTWA!! Ba, przewidujemy trafnie skutki !

 


 


 

Dlaczego? Bo jesteśmy z innego świata, tego który miał zabić Beria! Ale Bogu Najwyższemu trochę nas zostało i pielęgnujemy to co od wieków pielęgnowano w naszych domach – Bóg, honor i Ojczyzna – dla czerwonych nieuków to słowa oczywiście niezrozumiałe, więc je ośmieszają!

Michalski na pewno nie jest z naszego świata – jedyne co umie to, powtórzmy, nasrać do swojego gniazda i znaleźć złodziei w PiSie, a biedak nie pomyślał, że być może to nie złodziejstwo, a talerze i tak wróciłyby na swoje miejsce. No chyba, że Michalski wszystko chowa do kieszeni! A to co innego! Beria byłby z niego dumny!

Niedobrze nam się robi na tę nasze pożal się Boże „dziennikarską” i nie tylko „elitę”.

A my jako maleńka redakcja pękamy z dumy, że te marne polskie salony nie robią na nas wrażenia, tak samo jak nie robią na nas wrażenia ich „mądrości” i wywody. Bo później mamy taki oto przykład „dziennikarstwa” – najpierw daje rozkaz do rewolucji a później daje do zrozumiena, że ci inni to złodzieje. To nie dziennikarz – to pan NIKT! NIKT!

 

 

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły