[VIDEO OBOWIĄZKOWE] Poruszająca wypowiedź ojca dziecka autystycznego na temat tzw. SCT

To poruszające nagranie musi zobaczyć cała Polska. Nie Warszawa, Polska! Niech Polska zobaczy jak wygląda zielona wrażliwość Rafała Trzaskowskiego i jego zwolenników. Takich wypowiedzi w czasie rady Warszawy było kilka, jak widać marne pocieszenie.

Dla tych dzieci samochód to bezpieczeństwo

 

 

KOMENTARZ

Ratusz bezwzględnie postanowił ograniczyć mobilność między innymi ludzi niepełnosprawnych! Nic, tylko bić brawo! A my od lat przestrzegamy przed fałszywymi prorokami, którzy de facto szykują nam istny terror w imię urojonych ideologii. I aż chce się spytać – gdzie są miejscy „aktywiści”, którzy rzekomo walczą o dobro mieszkańców?? Gdzie ci wszyscy krzykacze, którzy wmawiają nam, że reprezentują interesy mieszkańców! Których mieszkańców???

Takiego nagrania na pewno nie pokażą tzw. wolne media typu GW czy TVN, to nie godzi w ich wspólne interesy, a co gorsza burzy ich dobre samopoczucie, bo oni doskonale wiedzą, że tzw. Strefy Czystego Powietrza to odhumanizowane brednie wymyślone przez kapryśnych bogatych, którym marzy się pełna kontrola nad światem. Swoją drogą to dość niezła gimnastyka – ideowi marksiści, którzy rzekomo walczą z kapitalizmem i własnością prywatną pełnią rolę kurtyzan na rzecz wcześniej wymienionych właśnie.

Schizofrenia? Nie, każda szanująca się kurtyzana chce pieniędzy, zatem i ten biznes musi się każdemu opłacać.

 

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły