[NASZ NEWS] Czy padł rozkaz aby po raz kolejny zniszczyć naczelnego Portalu? Chodzi o tzw. Strefę Czystego Transportu

Nie milkną echa po czwartkowej Radzie Miasta, która mimo gremialnego sprzeciwu mieszkańców, a nie poparcia jak chciałyby tego tzw. wolne media, przyjęła uchwałę dotyczącej tzw. Strefy Czystego Transportu. Wielką rolą UCZCIWYCH dziennikarzy, blogerów jest przede wszystkim służenie ludziom i ich interesom. Taką rolę pełni od prawie dekady Portal Warszawski i od lat wadzi on środowiskom lewicowym i tym, które mają jedynie na ustach prawa człowieka i tak dalej i tak dalej! Ponad dwa lata temu doszło do niespotykanej skali próby zniszczenia portalu (w której brał udział wiceprezydent Warszawy Michał Olszewski) i jak i samego naczelnego. Stały za tym tak zwane ruchy miejskie. Nie udało się. Czy to kolejna próba ataku na niezależne dziennikarstwo i służbę społeczną? Wszystko na to wygląda. Warto spytać oczywiście kto za tym wszystkim stoi…ciekawe, czy nowa władza wyeliminuje takie portale jak nasz z przestrzeni publicznej….

Kolejne zlecenie?

Wczoraj wieczorem na profilu popularnego pisarza i ulubieńca KODu, Tomasza Piątka pojawił się post następującej treści:

Kto rozkręca nagonkę przeciwko Strefie Czystego Transportu w Warszawie? Daniel Echaust: – wydawca „Portalu Warszawskiego”; – zatrudniony w pisowskim CSW; – sponsorowany przez pisowskie PGE; – pomocnik pisowskiego hejtera Korkucia i obrońca pisowskiego hejtera @Szafarowicz2001

To ciekawe co robi pan Piątek, autor książek opartych na jego własnych domysłach. Czemu ma służyć ten post? Zniszczeniu mi życia, kariery czy czego?? I należy zadać pytanie, dlaczego atakuje człowieka, którego nie widział na oczy? Co ciekawe nigdy się nie spotkaliśmy, a myślę, że do wczoraj nie wiedział o moim istnieniu i o istnieniu naszego Portalu! Ciekawe czy sam to wymyślił? Wątpliwe…

Bardzo dziękuję Panu za ten wpis, przekazałem już jego pełną treść do mojej kancelarii adwokackiej, która zrobi z tego pożytek, gdyż zawiera kłamstwa (pomocnik pisowskiego hejtera Korkucia- to jest najlepsze 🤣🤣 !) , oraz godzi w moje dobre imię, społecznika, dziennikarza (nikt nie płaci mi za prowadzenie mojego portalu) varsavianisty, oraz Społecznego Opiekuna Zabytków.

Poza tym przypominam panu Piątkowi, że jest demokracja którą pan pewnie wytarł wszystkie możliwe kąty, i że jako dziennikarz – całe życie wykonuje ten zawód – mam prawo i obowiązek informować ludzi o tym co się dzieje! Poza tym ja nie stoję za żadną nagonką, lecz przekazuje PRAWDĘ na temat SCT. Ale to już pan będzie udowadniać w sądzie, że za nią stoję! A osobom wykonującym posłusznie rozkazy pana Piątka (udostępnianie kłamliwej treści) gratuluję dobrego samopoczucia. DE MO KRA CJA! KONS TY TUCJA!

Rozumiem, że Łukasz Warzecha, niewątpliwie bardzo dobry dziennikarz i szanowany w środowisku też robi nagonkę na Strefy Czystego Powietrza? Nagonkę zapewne robią wszyscy ludzie i stowarzyszenia, które walczą o wolność i REALNE potrzeby mieszkańców? Czy to po prostu zwykły strach przed małym, jak sami pisali gównianym portalem powoduje, że są bezradni i znów chcą zniszczyć nasz tytuł?

 

 

 

[VIDEO OBOWIĄZKOWE] Poruszająca wypowiedź ojca dziecka autystycznego na temat tzw. SCT

 

 


 

To ciekawe co robi pan Piątek, autor książek opartych na jego własnych domysłach. Czemu ma służyć ten post? Zniszczeniu mi życia, kariery czy czego?? I należy zadać pytanie, dlaczego atakuje człowieka, którego nie widział na oczy? Co ciekawe nigdy się nie spotkaliśmy, a myślę, że do wczoraj nie wiedział o moim istnieniu i o istnieniu naszego Portalu! Ciekawe czy sam to wymyślił? Wątpliwe…

 


 

 

Tu artykuł o pierwszej nieudanej próbie unicestwienia Portalu Warszawskiego

 

[LEKTURA OBOWIĄZKOWA] Tak miejski „aktyw” niszczy niezależne dziennikarstwo i ludzi – krótka historia o ich rozumieniu miłości i tolerancji!

 

Daniel Echaust, naczelny Portalu Warszawskiego, varsavianista, Społeczny Opiekun Zabytków

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły