[TYLKO U NAS] Straż Miejska dostała rozkaz by nie wpuszczać mieszkańców Warszawy, którzy protestują przeciwko Strefie Czystego Transportu

Precz z  komuną Trzaskowskiego – krzyczą mieszkańcy Warszawy, których Straż Miejska ma nie wpuszczać na Radę Miasta, która ma podjąć decyzję dotyczącą Stref tak zwanego czystego transportu. Myślicie, że Trzaskowski zostanie wybrany na drugą kadencję?

 

[VIDEO] W PKiN zbiera się Rada Warszawy

Tymczasem w Warszawie duża grupa mieszkańców protestuje przeciw uchwaleniu dziś Strefy Czystego Transportu, czyli de facto Strefy Wykluczenia czy Strefy Dla Bogatych od Trzaskowskiego. Duże emocje, bo na salę wpuszczono zwolenników SCT, a przeciwników nie. Straż Miejska twierdzi, że druga część prawdy jest taka: na sali obrad jest dla widzów 110 miejsc, które się zapełniły. Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, przygotowano dodatkową salę z telebimem na ok. 150. Tam kierowane są osoby, które się „nie mieszczą”.

Na sesję przyszli mieszkańcy, którzy protestują przeciwko Strefie Czystego Transportu. Straż Miejska dostała rozkaz by ich nie wpuszczać..

 

 

 

 

Sesja Rady Warszawy . Debata o SCT. Mimo miejsc na sali władze miasta nie chcą wpuścić mieszkańców na obrady

 

 

 

Komuniści zachwyceni, że mogą gnębić ludzi – Diduszko – Zyglewska i Szolc

 

 

Komentarz

 

W dniu głosowania nas warszawską SCT przypomnijmy, kto głosował za możliwością tworzenia tych absurdów. Zatem my pytamy, dlaczego radni PiSu udają głupów? Sami przyłożyli do tego rękę!

 

 

 

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły