[NASZ NEWS] Czy wiceprezydent Warszawy i MJN za nasze pieniądze budują woonerf pod siebie? Wszystko wskazuje, że tak!

W ostatnich dniach obiegła Warszawę informacja, że na Mińskiej między Gocławską, a Kamionkowską ma powstać woonerf. Ma być uspokojony ruch samochodowy, oczywiście pewnie zostanie skasowana masa miejsc (to jest główny cel tej przebudowy poza wyrzuceniem ruchu tranzytowego), ale za to będą ukochane przez aktyw drogi dla rowerów, ławki czy drzewa. I ok, ale należy zadać pytanie, czyja to jest inicjatywa?

Olszewski i Miasto Jest Nasze

 

Wystarczy znać dobrze mechanizm działania tzw. „aktywyu”, ich kanały i można dowiedzieć się bardzo wielu rzeczy. Jak się dobrze przyjrzymy okazuje się, że przypadkiem przy planowanym woonerfie na ulicy Mińskiej na Pradze Północ, jest Soho Factory. Niejaki „aktywista” Krzysztof Dauszkiewicz informuje, że mieszka tam sam wiceprezydent Olszewski. A dodatkowo, jak możemy ustalić z tekstu Gazety Wyborczej,  mieszka tam rówinież”aktywistka” z MJN, Aleksandra Klimont-Bodzińska, która kandydowała do rady osiedla z list MJN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najprawdopodobniej dzięki tej dwójce oraz innym działaczom PO nie powstanie także tramwaj i w ciągu Alei Tysiąclecia.

I teraz można sobie zadać pytanie czy przypadkiem powstanie tego woonerfu to nie jest prywatna inicjatywa wiceprezydenta Olszewskiego i reszty śmietanki polityczno-aktywistycznej z osiedla Soho, którzy najpierw zablokowali tramwaj, aby mieć spokój i ciszę, a teraz pod pozorem robienia ulicy dla mieszkańców zapewnią sobie spokojny wyjazd z garażu na Mińską oraz ciszę i spokój od ruchu tranzytowego? Wszystko wskazuje, że dokładnie jest tak jak piszemy!

Oni się bawią, my plebs ma na nich ciężko harować i żyć tak jak oni chcą! I dlatego należy wierzyć, że  już niedługo nastąpi zmiana bo mieszkańcy mają dość takiego zarządzania miastem i obietnic bez pokrycia.

 

 

 

zdjęcie poglądowe

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły