[VIDEO] Dlaczego te dzbany (dzbanice?) są pompowane przez tzw. poważne media i rodzime salony?

Koniec XX wieku to zarazem początek tak zwanych ruchów społecznych i „aktywistów”, czyli opłaconych lobbystów (w przeważającej większości są to po prostu tumany), którzy w ten sposób urządzili swoje życie. Ale co gorsza, te tumany chcą urządzać życie innym – w imię na przykład klimatu. Pierwszym szokiem był fakt, że świat i tak zwani poważni ludzi klęczęli przed gówniarą Thunberg.

 

Tertium non datur

Przed takimi samymi idiotami klęczy Trzaskowski z warszawskim ratuszem przed naszymi rodzimymi tzw. 'aktywistami”. Na firmamencie tych cwaniaków jest nowa gwiazda – Dominika Lasota. Posłuchajmy jej wynurzeń!

 

Komentarz

Wymordowanie polskiej elity przez Niemców i Stalina było świadome. Oni doskonale wiedzieli, że na ich miejsce wykreowane zostaną nowe „elity” składające się z duchowych i intelektualnych miernot. Dlatego dziś nieustannie jesteśmy atakowani badziewiem intelektualnym w postaci Mencwela, Buciaka czy takiej Lasoty. A my od lat mówimy, że zapraszanie tych tumanów i cwaniaków na salony to wielki błąd. To ogłupianie społeczeństwa ale i promowanie tytanicznej głupoty. Dobrze sprawę skomentował Łukasz Warzecha. W sumie, jakie salony tacy i goście.

Pompowanie tych klimatystycznych klaunów, klauniń oraz osób klaunowskich przez media jest nieodpowiedzialne i głupie. Do nich podchodzić można tylko na dwa sposoby: kpiąc lub ignorując. Tertium non datur.

 

 

 

Poziom cwaniactwa, lizusostwa i propagandy w jednym kadrze

 

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły