Przyjdź JUTRO na protest mieszkańców Warszawy i okolic przeciwko Strefie Czystego Terroru!

Szanowni Państwo, zapraszamy na protest mieszkańców Warszawy i okolic przeciwko Strefie Czystego Terroru. Już jutro, 7 grudnia 2023 roku, o godzinie 10, podczas sesji Rady Warszawy (w Pałacu Kultury i Nauki) głosowana ma być uchwała w sprawie wprowadzenia dyskryminującej Strefy Wykluczenia ludzi mniej zamożnych.

ZAKAZY SĄ DLA MNIEJ ZAMOŻNYCH posiadających starsze samochody

Olbrzymia strefa, obejmująca zasięgiem Centrum, prawie cały Żoliborz, Wolę, Ochotę, Mokotów, Pragę Południe i Pragę Północ spowoduje wykluczenie komunikacyjne około 300 tysięcy osób mieszkających w jej obrębie, samochodem dojeżdżających do pracy, bliskich, załatwiających codzienne sprawy. ZAKAZY SĄ DLA MNIEJ ZAMOŻNYCH posiadających starsze samochody. Bardziej ZAMOŻNI BĘDĄ MOGLI JEŹDZIĆ pojazdami z nowszymi normami, ale do czasu – oni też będą w przyszłości zmuszeni do ich wymiany na elektryczne.

Samochody NIE odpowiadają za słabą jakość powietrza w Warszawie, tym czynnikiem są STARE PIECE, czego dowodzą dane z okresu lockdownu – ruch samochodowy zanikł, a zanieczyszczenia pozostały. Państwa samochody NIE są przyczyną chorób dróg oddechowych, zapalenia płuc, astmy w Polskich miastach. NIE MA NIC NIEWŁAŚCIWEGO w używaniu posiadanego STARSZEGO I SPRAWNEGO samochodu spalinowego.

  

 

Zasady wprowadzenia SCT są oparte na manipulacji i dezinformacji, wprowadzona Strefa nie ma technicznie prawa być efektywnym rozwiązaniem poprawiającym jakość powietrza, ponieważ eliminuje samochody – które NIE są czynnikiem odpowiedzialnym za stan powietrza, a pozostawia PIECE, zatem: strefa będzie zaostrzana oraz powiększana, ponieważ CELEM STREFY JEST ELIMINACJA RUCHU SAMOCHODOWEGO MNIEJ ZAMOŻNYCH, nie ochrona powietrza.

Decyzja o wprowadzeniu Strefy należy wyłącznie do Władz i Rady Miasta Stołecznego Warszawy. W tej kwestii nie słuchano się w ogóle głosu mieszkańców!

NASZ GŁOS SPRZECIWU MUSI ZATEM WYBRZMIEĆ JASNO I WYRAŹNIE W FORMIE PROTESTU PODCZAS SESJI 7 GRUDNIA.

Lubię Miasto, StopKorkom, Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły