Trzaskowski to demokrata pełnom gembom! Nie będzie referendum w sprawie Stref Czystego Transportu

Władze Warszawy bojące się oddać głos mieszkańcom oraz to, jak mocno koronowane głowy PO dostają małpiego rozumu gdy tylko zgłosi coś ktokolwiek z opozycji – pokazuje najlepiej, że w Warszawie nie mamy już demokracji, tylko swego rodzaju dyktaturę rotacyjną – zauważa Jakub Dobromilski z Fundacji Starzyńskiego. 

Mam nadzieję, że na wiosnę Trzaskowski i spółka się przejadą na takim myśleniu

Dyktaturę która jest przekonana że może odwalać co jej się żywnie podoba, bo beton po postraszeniu złym kaczorem i tak zagłosuje na Jedyną Słuszną Partię niezależnie od poziomu kopania go po głowie rządami dokładnie odwrotnie niż obiecywano w kampanii. Bo nikt nie obiecywał że władza w temacie transportu przejdzie na gospodarkę centralnie planowaną, wymyśli sobie że będzie decydować za mieszkańców jak mają żyć i czym jeździć do pracy, że będzie zmuszać warszawiaków do sprzedaży aut poprzez SCT, że będzie walczyć z kierowcami zwężeniami ulic a zamiast obiecanych nowych parkingów będzie rozwalenie strefy płatnego parkowania na pół miasta.

Za to wladzunia ewidentnie boi się że może stracić 1 lub 2 mandaty w radzie w przypadku dobrego wyniku lewicy więc mamy ciągle umizgi Ratusza do skrajnej lewicy i forsowanie wizji miasta rodem z mokrych snów partii Razem i miastojanuszy.

Mam nadzieję, że na wiosnę Trzaskowski i spółka się przejadą na takim myśleniu. W sumie im mocniejsze Trzecia Droga i Bezpartyjni tym większa szansa, że właśnie tak się stanie.

 

 

za: Jakub Dobromliski

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły