Absolutny skandal! Radni PO zablokowali obrady dotyczące Stref Czystego Transportu!

Jutro na Radzie Miasta zapewne siłowo zostanie „przepchana” uchwała dotycząca realizacji skandalicznego ograniczenia naszej wolności w postaci tak zwanych Stref Czystego Transportu. Na łamach Portalu Warszawskiego od lat, jako pierwsi, informowaliśmy, że nadejdzie taki dzień! Bierność warszawiaków, ich zachwyt nad obecnym prezydentem dał właśnie oto takie efekty. Żeby było mało, na Targówku i Praga Południe, radni Platformy nie zgodzili się na rozszerzenie porządku obrad o punkt ws. Strefy Czystego Transportu. Ale jak dowiedział się Portal Warszawski, Według nieoficjalnych informacji z Warszawy: Strefa czystego transportu (wykluczenia komunikacyjnego) nie będzie jutro procedowana przez radnych! Władze miasta chowają projekt.

Oddajmy głos radnym

Radny z Targówka, Cezary Wąsik, donosi, że radni z PO na Targówku nie zgodzili się na rozszerzenie porządku obrad o punkt ws. Strefy Czystego Transportu.

Chcieliśmy zawnioskować do Miasta aby przeprowadzić odpowiednie konsultacje w tej sprawie. Radni nie chcieli nawet rozmawiać.

 

 

O podobnej sytuacji informuje radny Pragi Południe, Paweł Zalewski.

 

 

 

Spokojnie, do wyborów samorządowych!

 

Pilne! Według nieoficjalnych informacji z Warszawy:  Strefa czystego transportu (wykluczenia komunikacyjnego) nie będzie jutro procedowana przez radnych! Władze miasta chowają projekt. Presja opinii publicznej ma sens. To dzięki Wam. Nie oznaczałoby to odejścia od projektu, ale na pewno odroczenieinformuje wojewoda mazowiecki, Tobiasz Bocheński.

 

 

 

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły