Warszawiacy! Te krawcowe potrzebują Waszej pomocy! Potrzebują nowych klientów!

Parę dni temu prosiliśmy o pomoc dla pana Marka i jego pysznych rurek z bitą śmietaną z ul. Wolskiej. Dziś  kolejna prośba do naszych czytelników i mobilizację! Wspólnie z Fundacją Dziadkowie biznesu, która dba o takie biznesy zachęcamy do korzystania z usług tych trzech wspaniałych krawcowych! Potrzebują nowych klientów i chcielibyśmy im w tym pomóc!

Wola, Śródmieście, Ursynów!

 

1. ul. Wolska, Warszawa (Wola) – Pani Roma była zmuszona zamknąć swój lokal, jednak dalej przyjmuje zlecenia pod numerem: 500278190. Może ty potrzebujesz jakichś poprawek krawieckich!!

 

 

2. ul. Marszałkowska 54, Warszawa (Śródmieście) – Pani Beata prowadzi zakład krawiecki ,,Igiełka”. Wcześniej prowadziła go ze swoją mamą, Panią Heleną. Koniecznie odwiedźcie to klimatczne miejsce. otwarte od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:30 – 17:30.

 

 

3. ul. Koncertowa 7, Warszawa (Ursynów) – Pani Barbara jest krawcową już od 48 lat. Poza poprawkami krawieckimi szyje zasłony i firany. Zakład otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 14:00 i 16:00 – 18:00. Do Pani możecie się umówić również pod numerem 793577099.

 

 

za; Dziadkowie biznesu

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły