Trzaskowski, słyszysz? Jazda 709 i 739 na Puławskiej w stronę Metra Wilanowska to upokorzenie i udręka

Propagandziści z Zarządu Dróg Miejskich i ich medialne psy gończe, czyli Stołeczna i TVN Warszawa tworzą historie, których nie ma. Ludzie to łykają bo tak im jest lepiej. Pierwszy przykład z brzegu? Ostatni quasi raport o zbawczej roli buspasa na Puławskiej, który jak widać jest zwykłym oszustwem. Ale o problemie opisywanym wyżej wymieni nigdy nie napiszą, bo realne problemy i opinie mieszkańców mają w głębokim poważaniu. Nie lubią mieszkańców Warszawy a uprzykrzanie życia jak widać ich cieszy. Czy poza Portalem Warszawskim kogoś w tym mieście problemy mieszkańców w ogóle interesują?

Jazda 709 i 739 na Puławskiej w stronę Metra Wilanowska to upokorzenie i udręka

Jazda 709 i 739 na Puławskiej w stronę Metra Wilanowska to upokorzenie i udręka. Jeśli w ogóle da się wejść do autobusu Transportu Publicznego. Dziś, podobnie jak kilka innych osób (dwie zamówiły przy mnie taksówki), musiałem wybrać inną opcję, póki jest. Co będzie jak powstaną kolejne osiedla wzdłuż ulic dochodzących do Puławskiej? Nie chcę sobie tego nawet wyobrażać. Zamiast więc pisać słodkie formułki o super transporcie publicznym w Warszawie, zwiększcie częstotliwość porannych kursów 709/739 czy 727. Nie ma na co czekać.

Jeśli nie chcecie, żeby też 209, 715 czy 815 jeździły tak zapchane. Apeluję o przyjrzenie się uważniej sytuacji, bo to nie był oczywiście pojedynczy przypadek. Tak jest od początku września. Buspas trzeba naprawdę mądrze wykorzystywać.

  

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły